Neler Yeni

80K bütçe için kendimi zorlayabiliyorum bu PC bana sorun yaratır mı ?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Rami (2X16)32GB, yapıp SSD'yi 7000/6000 okuma yazma olanı seçmeyi düşünüyorum. En büyük korkum bi uyuşmazlık veya PSU da sıkıntı çıkması.
PC yi açmadan önce bi dua at, sonra aç :D
Böyle bir sistemi GamePower a emanet ediyorsan hayattan bir beklentinin olmaması lazım yada çok zengin olman lazım :D

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Merhabalar hocam bende yeni kasa topluyorum hemen hemen bütçelerimiz aynı ürünlerin sıvı sogutma hariç bence güzel ama bu fiyata parça parça toplasan bence daha kaliteli ürünler alabilirsin. Benim konuyu incele istersen oradaki ürünleri alıyorum.

Bekna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bekna Phantomhive
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PC yi açmadan önce bi dua at, sonra aç :D
Böyle bir sistemi GamePower a emanet ediyorsan hayattan bir beklentinin olmaması lazım yada çok zengin olman lazım D
Donanım konusunda gerçekten hiç bir bilgim yok diyebilirim. Genelde sadece oyunlarım kasmaya başladıktan sonra pc değiştiriyorum : (

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar

Bekna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bekna Phantomhive
Monitör ne var?

MSI 32" MAG 322UPF 160Hz 1ms, birde 60 Hz 2. ekranım var​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar hocam bende yeni kasa topluyorum hemen hemen bütçelerimiz aynı ürünlerin sıvı sogutma hariç bence güzel ama bu fiyata parça parça toplasan bence daha kaliteli ürünler alabilirsin. Benim konuyu incele istersen oradaki ürünleri alıyorum.
Eyvallah onlara da bir göz atarım.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar

MSI 32" MAG 322UPF 160Hz 1ms, birde 60 Hz 2. ekranım var​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyvallah onlara da bir göz atarım.
Güzelmiş. Gaming gen tr de de var 4080 super li sistem. Bakarız ama çok acelesi yoksa ille de bir Cuma gaming gecesini gör derim. Geçen hafta vardı yanlış hatırlamıyorsam 4089 s li bir sistem

Bekna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bekna Phantomhive
Güzelmiş. Gaming gen tr de de var 4080 super li sistem. Bakarız ama çok acelesi yoksa ille de bir Cuma gaming gecesini gör derim. Geçen hafta vardı yanlış hatırlamıyorsam 4089 s li bir sistem
Cuma gameing gecesi tam olarak ne oluyor? öyle pek acelem yok 1 ay içinde almayı planlıyorum en geç

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Cuma gameing gecesi tam olarak ne oluyor? öyle pek acelem yok 1 ay içinde almayı planlıyorum en geç
Her cuma saat 22:00 da incehesap.com da Gaming Gecesi olur. Hazır sistemler ve PC Bileşenleri indirimleri olur.
Fiyatlar bu birkaç ay içinde düşecek muhabbetleri var. Mutlaka güzel bir sistem denk getirirsin.
Mesela gamegaraj da şu şekil bir sistem yapılabilir
Ekran Görüntüsü (13).png

Bekna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bekna Phantomhive

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Cuma gaming gecesinde hangi ürünler indirime giriyor hocam ben hiç takip etmedim. Saat kaçta hangi sitelerde indirimler oluyor ?

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Cuma gaming gecesinde hangi ürünler indirime giriyor hocam ben hiç takip etmedim. Saat kaçta hangi sitelerde indirimler oluyor ?
Teknoloji siteleri ara ara hazır sistemler çıkarıyor zaten. Ama incehesap her cuma saat 22:00-02:00 arası gaming gecesi yapıyor. Saat 19:00 da hangi parçalar indirime gireceği başlıyor.
incehesap ın Instagram hesabından da story olarak paylaşıyorlar Cuma ları.
Oyuncu koltuğundan, gamepad, hazır sistem vb. birçok üründe var indirim. İncelemeye değer

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,930
Üyeler
156,858
Son üye
cegdar
Top Bottom