Neler Yeni

80K BÜTÇE SİSTEM TOPLAMA

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir Berat Mansur
Bütçe
80000
Merhaba 80k bütçe ile amd ddr5 işlemci Rtx 4070 ti / ti superli sistem alma planım var.. sadece kasa 80k ayırdım asus olursa güzel olur...

bir türlü adam gibi karar veremedim. :(

toplama veya hazır sistem olabilir.

r7 7800x3d önceliğimde ama daha başka modellerde olabilir..

acilo5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Halil uçar
Sarı siteye bak 7800x3d 4080 li kasalar oluyor bazen temiz sahibi satıyor yani 70-80 arasında

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir Berat Mansur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eyw hocam hangi siteden almıştınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sarı siteye bak 7800x3d 4080 li kasalar oluyor bazen temiz sahibi satıyor yani 70-80 arasında
Peki riskleri nelerdir?

The Semih

80+ Gold
Peki riskleri nelerdir?
Risklerine girmeden öneri veriyorlar işte problem burası, eğer dolandırılırsan bu arkadaşı suçlayabilirsin öneri verirken seni uyarmadığı için, İkinci el ürün TR de asla önermiyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kadir Berat Mansur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Risklerine girmeden öneri veriyorlar işte problem burası, eğer dolandırılırsan bu arkadaşı suçlayabilirsin öneri verirken seni uyarmadığı için, İkinci el ürün TR de asla önermiyoruz.
Bu konuda haklısınız ama ben teknik olarak bilgiye sahibim. Ve risklerini kasdederken "acaba alırsak garanti, replika vb. Konularda ne gibi riskler vardır" olarak demiştim... Alırken tanıdıklarımdan bulurum alırsam test ederim faturalara bakarım şehir içi fln alırım zaten yinede bilgilendirdiginiz için teşekkürler 😅

acilo5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Halil uçar
hocam ne riskinden bahsediyorsun 2 aylık 3 aylık sıfır gibi sistemler oluyor. Deniyorsun test ediyorsun uyumluluk vs bakıyorsun alıyorsun. Boş yorumlarına kendine sakla bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Magaza sahibisin herhalde Tr de 2.el ürün önermiyoruz derken o yüzden herhalde :D

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye