Neler Yeni

80Mbps Download ve 8Mbps Upload ile yayın açamıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aziz
Herkese merhaba öncelikle konu yanlış yere açıldıysa affola uygun yere taşınıla 😊

Başlıkta belirtmiş olduğum internet değerleri ile ne herhangi bir yayın programında ne de platform da ya da discordda bile yayın açamıyorum. Açmış olduğum yayın anında pixelleşmeye başlıyor. Çözüm için bir çok yol denemiş olmama rağmen elimde sadece şu ipucu var;

Yayın açtığım esnada eğer ki herhangi bir upload sitesine bir şey uploadlıyorsam o upload tamamlanana kadar yayınımda bir sıkıntı çıkmıyor 😂 ama upload bittiği an da yayınım tekrar pixelleşmeye başlıyor.

Sorunun ne olduğunu cidden anlamadım. Yayın açtığım an da zaten upload yapmış oluyorum ama programlar tatmin olmuyor sanırım ille de diyorlar ki "Sen yine arka plan da internete 10gb lık bir şeyler uploadla."

Sistem özelliklerim;
Ryzen 3 3300x
RX5500XT 4g
16GB Ram
B450m-A Pro
550psu
1+1 2TB Harddisk ve 240GB ssd

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
ilginç bir konu. çözümü olursa görmek isterim.
16down 4up'luk paket kullanıyorum 3.8upload'la 3k bitrate yayın açıyorum 1080p

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
TAHA KOÇAK
İnternet sağlayıcınızla görüştünüz mü bu durumu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aziz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet. Biz kaynaklı herhangi bir sorun olmadığını söylediler ki bence de yok. Ama yine de hat değerlerindeki zayıflıktan olabilir diye bir talepte bulunup 20Mbps download düşürmelerini istedim ve kopmalar yaşanmaması için Downstream SNR Margin değerini 10 civarında tuttum. Meraklısına Upload SNR Margin değerim: 23.1

Top Bottom