Neler Yeni

850 $ EL capitan sistem eksik gelen işlemci soğutucusu

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
EL capitan sistemini sayın abdullah gülün incelemesi üzerine yanında verilen hediyerle birlikte güzel ve hesaplı olduğunu düşünerek almaya karar verdim ve siparişini videonun yayınlanması ardından ilk sattlerde
verdim İncehesap firmasına özellikle ulaşıp mesaj yoluyla Wright prism rgb fanlı işlemci soğutucu yu kazanıp kazanmadığımı sordum (19.04.2020 sipariş tarihi) bana gelen cevapta sisteme montajlı şekilde ulaşacağı söylendi(butun mesajların fotoğrafları bende mevcut) fakat sistem elime bu gün içerisinde geldi(02,05,2020ürün bana ulaştığı tarih) ve kontrol ettiğimde sistem içerisinde hiçbir şekilde olmadığı ve bu hediye ürünün bana ulaşmadığını) farketim bunu mesaj ile kendilerine ilettim şu an içi bir geri dönüş alamadım yardımcı olabileceğinizi düşünüp foruma yazmayı uygun gördüm,
İncehesap adlı sitenin mail adresine mail gönderilemediği için mail gönderilerim gönderilemedi gibi bir uyarıyla bana geri geldi.fotoğrafı da ekliyorum.
(isterseniz yazışmaların fotoğraflarınıda ekleyebilirim.)

(biz bu ürünleri alırken ince hesaba değil DONANIM ARŞİVİ ve ABDULLAH HACIGÜL e güvenerek alıyoruz lütfen firmalar bunun farkında olsun )

madururiyetimin giderilmesinde yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    986.2 KB · Hit: 180
Son düzenleme:

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Yanlış bilmiyorsam faturada sipariş numarası yazıyor eğer belirtilen kitledeyseniz incehesapla iletişime geçebilirsiniz. Mail atamıyorsanız arayabilirsiniz.

• Beğen
Reaksiyonlar: DeLi

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
özellikle belirtmeme rağmen bu yapılıyor. geri göndermek istemiyorum parçayı göndersinler ben yerine takarım yada taktırırım bu yapılan gerçekten sadece İncehesap a değil
donanım arşivi ne de zarar vereceğini düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış bilmiyorsam faturada sipariş numarası yazıyor eğer belirtilen kitledeyseniz incehesapla iletişime geçebilirsiniz. Mail atamıyorsanız arayabilirsiniz.
telefonlarına da hafta içi baktıkları yazılı aradım kimse açmıyor telefonları

• Beğen
Reaksiyonlar: dert

DeLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur çetin

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Utku
evet geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende onu istiyorum zaten. bana ilk başta ilk 250 nin içinde değilsiniz denilse tamam anlarım. hem kazanıp hem alamamak insanı üzüyo
Hem kazanıp hem kazanamamak. Fare gelmiş soğutucuyu nasıl unutmuşlar (!) anlamadım.

• Beğen
Reaksiyonlar: DeLi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,145
Üyeler
156,438