Neler Yeni

8500 tl ekran kartsız mini itx sistem

nadas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hasan çiftçi
Bütçe
8500
Ekran Resmi 2021-09-19 16.48.37.png

Merhaba ss'teki parçaları toplayıp 5.000, 5.500 tl civarında 2060 bulup sistem toplamak istiyorum. Öneriniz var mıdır? Sadece mini itx önerilerinizi değerlendirebilirim.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim
Enes Koç
En İyi Cevap
3
Alıntıyı görüntüle
Merhaba ss'teki parçaları toplayıp 5.000, 5.500 TL civarında 2060 bulup sistem toplamak istiyorum. Öneriniz var mıdır? Sadece mini itx önerilerinizi değerlendirebilirim.
Hocam Aliexpresste çok güzel ve uyguna itx kasalar var. Ben zamanında ps4 kasasından küçük çift fanlı 1650S li sistem toplamıştım.

nadas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hasan çiftçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mini itx olma amacı? Mini atx toplarsan bundan 10 kat kaliteli parçalar çıkar aynı paraya https://www.incehesap.com/lian-li-o...MIy_iRwJmL8wIVirh3Ch2g2gzTEAQYASABEgK_a_D_BwE kasa da bu
Masamın üstüne koyacağım göze güzel gelsin çok alan doldurmasın diye itx istiyorum. Kasa bu olduğunda ne gibi bir parça iyileşmesi olacak hocam? Anakartta wi-fi desteği arıyorum. Soğutucu ve ramlerin rgb olmasını tercih ederim. Parça önerinizi almak isterim bu kasa için de.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Masamın üstüne koyacağım göze güzel gelsin çok alan doldurmasın diye itx istiyorum. Kasa bu olduğunda ne gibi bir parça iyileşmesi olacak hocam? Anakartta wi-fi desteği arıyorum. Soğutucu ve ramlerin rgb olmasını tercih ederim. Parça önerinizi almak isterim bu kasa için de.
itx kasalar hiç bir zaman göze hoş gelmez bunun nedeni de kutu gibi nerdeyse komple kapalı olmasıdır

benim attığım kasa hem mini atx olarak geçmesine ramen hava akışı iyi olan , kasadaki camlar ile görsel şölen oluşturan akvaryum gibi gözüken bir kasadır.

Lian li markası da dünyanın en iyi kasa markaları arasında yerini almıştır.

ilk önce beyaz mı siyah mı sistem istiyorsun onu söyler misin

nadas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hasan çiftçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
itx kasalar hiç bir zaman göze hoş gelmez bunun nedeni de kutu gibi nerdeyse komple kapalı olmasıdır

benim attığım kasa hem mini atx olarak geçmesine ramen hava akışı iyi olan , kasadaki camlar ile görsel şölen oluşturan akvaryum gibi gözüken bir kasadır.

Lian li markası da dünyanın en iyi kasa markaları arasında yerini almıştır.

ilk önce beyaz mı siyah mı sistem istiyorsun onu söyler misin
Hocam masa bu, siyah mı beyaz mı inan ben de kararsızım. Siyah karar vermiştim ama teknobiyotikte raijintek'in siyah kasası yoktu. Beyaz da olur.

Ekler

• EzwE_dEWYAUAKEj.jpeg
    EzwE_dEWYAUAKEj.jpeg
    130.4 KB · Hit: 22

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Hocam masa bu, siyah mı beyaz mı inan ben de kararsızım. Siyah karar vermiştim ama teknobiyotikte raijintek'in siyah kasası yoktu. Beyaz da olur.
lian li pc 011 mini dediğim kasanın uzunluğu 42cm , genişliği 26 cm , yüksekliği 38 cm çok büyük sayılmaz ve o sisteme siyah gider
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasayı sol tarafa koyabilirsin bide o yeni işinde başarılar şeyinin olduğu yere
Mesaj otomatik birleştirildi:

7A629448-71D1-4F94-AB59-6A3D49695E43.jpeg

Dediğim kasanın buildleri

Top Bottom