Neler Yeni

8500TL Gaming Laptop Öneri̇si̇

peg'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Dinç
Bütçe
8500
Arkadaşlar iyi günler herkese aklımda masaüstü sistem dizmek vardı ancak üniversite için laptop almak zorundayım ancak laptoplar da çok arada kaldım masaüstünde ki amd üstünlüğü vs.
İşlemci kısmında amd intel ikilisinden hangisi önde performans olarak bir bilgim yok render alacağım zamanlar olacak sürekli onun dışında ağırlıklı olarak valorant gibi fps oyunları oynayacağım daha önce işlemcim yandığı için biraz tedirginim bundan ötürü uzattım ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

peg'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Dinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,192
İsim
bilo
Discord
b1l0
soğutuculu kullanın veya 1650-1650ti lı modellere bakın o zaman. 10K olursa bütçe msi var

aalpa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
alp alun
Dtory'de paylaşılmmıştı yakında 2 yeni Laptop videosu geliyor ondan.

peg'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Dinç

33rreenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
eren avşar
Arkadaşlar iyi günler herkese aklımda masaüstü sistem dizmek vardı ancak üniversite için laptop almak zorundayım ancak laptoplar da çok arada kaldım masaüstünde ki amd üstünlüğü vs.
İşlemci kısmında amd intel ikilisinden hangisi önde performans olarak bir bilgim yok render alacağım zamanlar olacak sürekli onun dışında ağırlıklı olarak valorant gibi fps oyunları oynayacağım daha önce işlemcim yandığı için biraz tedirginim bundan ötürü uzattım ama yardımcı olursanız çok sevinirim.
monster sakın alma çöp ben 1 yıl kullandım çöp gerçekten şuan msi kullanıyorum aynı özelliklere sahip ama daha kaliteli arada 1k fark vardı hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,407
Üyeler
140,191
Son üye
ACKorkmaz
Top Bottom