Neler Yeni

90x40'dan büyük mousepad kullanan var mıdır ?

bartu_kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bartu Kesikkulak

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Efe Kırmaz
Çok coşmam mousepad için ama 400-500 bandı gibi
750 verebilirsen steelseries kalitesidir kanka kumaşından aşşırı memnunum kayganlığı vs'si çok iyi valorant oynarken falan baya rahatım yani çevirmek istediğim yere doğru rahatça çevirebiliyorum öyle ücreti arttırabilirim dersen hem büyük bir mousepad hemde çok kaliteli ayda 1 kez falanda ıslak mendille temizlersen gayet kayganlığı yerine geliyor. dediğim gibi kessinlikle öneririm.

bartu_kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bartu Kesikkulak
Masanın linki var mı?
İkeadan toplama almıştım üstü 150x75 bacakların tanesi 250₺ gibiydi daha pahalıdır artık 🥲
Mesaj otomatik birleştirildi:

750 verebilirsen steelseries kalitesidir kanka kumaşından aşşırı memnunum kayganlığı vs'si çok iyi valorant oynarken falan baya rahatım yani çevirmek istediğim yere doğru rahatça çevirebiliyorum öyle ücreti arttırabilirim dersen hem büyük bir mousepad hemde çok kaliteli ayda 1 kez falanda ıslak mendille temizlersen gayet kayganlığı yerine geliyor. dediğim gibi kessinlikle öneririm.
Fotosu var mıdır masanın acaba

• Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Burak
İkeadan toplama almıştım üstü 150x75 bacakların tanesi 250₺ gibiydi daha pahalıdır artık 🥲
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotosu var mıdır masanın acaba
Tamamdır. Hoşuma gittiği için sordum. Güzelmiş, güle güle kullanın.

bartu_kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bartu Kesikkulak
  • Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kayhan Uygun
Şu an 90x40 mousepad kullanıyorum ama yetersiz gibi geliyor daha büyüğünü kullanan var mı varsa ne önerirsiniz f/p önerisi varsa beklerim. Masam 150x75 not olarak ekliyim.

Amazonda bu çıktı karşıma yorumlarınız nedir fiyatı çok mu ?
CSL – Büyük boy fare altlığı Oyun Titanwolf 1200 x 600 mm – XXXL büyük motifli fare altlığı – Büyük boy – Hassasiyeti ve hızı arttırır – XXL örneğin Logitech fare ve klavye için https://www.amazon.com.tr/dp/B07VSF...i_i_A39FZJ47NJY47E6E7M7Q?_encoding=UTF8&psc=1

Evde değilim, eski foto olarak bunları buldum masaya küçük kalıyor mousepad
daha ucuza bulamadiysan bunu alabilirsin ben de 90x40 kullaniyordum fakat spor yaptigim icin omuzlarim baya genis, rahat etmek icin klavye ve mouse u omuz hizama cektigim zaman 90x40 baya kucuk kaliyor ama internete 120x60 cm mousepad yazarsan daha ucuzlari cikabilir almadan once arastir bence

bartu_kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bartu Kesikkulak
daha ucuza bulamadiysan bunu alabilirsin ben de 90x40 kullaniyordum fakat spor yaptigim icin omuzlarim baya genis, rahat etmek icin klavye ve mouse u omuz hizama cektigim zaman 90x40 baya kucuk kaliyor ama internete 120x60 cm mousepad yazarsan daha ucuzlari cikabilir almadan once arastir bence
Wild diye bi markanınki var ama yorumlarda ince denmiş nasıldır sizce hocam

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
Şu an 90x40 mousepad kullanıyorum ama yetersiz gibi geliyor daha büyüğünü kullanan var mı varsa ne önerirsiniz f/p önerisi varsa beklerim. Masam 150x75 not olarak ekliyim.

Amazonda bu çıktı karşıma yorumlarınız nedir fiyatı çok mu ?
CSL – Büyük boy fare altlığı Oyun Titanwolf 1200 x 600 mm – XXXL büyük motifli fare altlığı – Büyük boy – Hassasiyeti ve hızı arttırır – XXL örneğin Logitech fare ve klavye için https://www.amazon.com.tr/dp/B07VSF...i_i_A39FZJ47NJY47E6E7M7Q?_encoding=UTF8&psc=1

Evde değilim, eski foto olarak bunları buldum masaya küçük kalıyor mousepad
eğer yeterli bütçen varsa ve indirim bulabilirsen steelseries qck 3xlarge yapış direkt

bartu_kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bartu Kesikkulak

zorba31

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
. .
700 lira eder mi diyosun hocam kullanıyosan var mı foto masada nasıl duruyor
bende yok ama hem boyut olarak malzeme parası zaten yüksek olur steelseries kalitesini ve mousepadin tipini falan kattığında zaten o civarda bi para yapar daha önce kullanmıştım dokusu çok güzel ve mouse kontorlünü iyileştiriyor bir tavsiyem daha var qck large alabilirsin üzerinde klavye barındırmadığı için bütün mousepadde mouse olduğu için daha rahat edebilirsin diye düşünüyorum

bartu_kk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bartu Kesikkulak
bende yok ama hem boyut olarak malzeme parası zaten yüksek olur steelseries kalitesini ve mousepadin tipini falan kattığında zaten o civarda bi para yapar daha önce kullanmıştım dokusu çok güzel ve mouse kontorlünü iyileştiriyor bir tavsiyem daha var qck large alabilirsin üzerinde klavye barındırmadığı için bütün mousepadde mouse olduğu için daha rahat edebilirsin diye düşünüyorum
teşekkür ediyorum bilgilendirme için
İyi forumlar hocam

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kayhan Uygun
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri