Neler Yeni

9500 TL Bütçeye Sistem Toplama

sahinacun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şahin Acun
Bütçe
9.500
Arkadaşlar elimde ;
Rx570 ekran kartı
Ryzen 5 3200mhz six-core 12nhz işlemci
Asus prime 320m-f anakart
2x8 16 gb ram ballistix
1tb SSD
bir sistem var, aşağı yukarı muadillerine baktım ve aynı fiyatların bir tık altına ilana koydum. Herkes gelip alalım gelip alalım yazıyor sorun bu değil daha önce bir sürü bilgisayar alıp sattım işim bu bilişimciyim.
Ama şuan hiç ekstra bütçem yok, bu bilgisayarı satar satmaz yerini tekrar bir bilgisayar ile doldurmak istiyorum. Ama D.A'nin paylaştığı bilgisayarlar çıktığı gibi tükeniyor diyorlar. Bir sistem yakalayıp tam o an bilgisayarı satıp yerine yenisini nasıl yakalayacağım

• İnanılmaz
Reaksiyonlar: f0ze

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Sefa Duman
Arkadaşlar elimde ;
Rx570 ekran kartı
2x8 16 gb ram ballistix
1tb SSD
bir sistem var, aşağı yukarı muadillerine baktım ve aynı fiyatların bir tık altına ilana koydum. Herkes gelip alalım gelip alalım yazıyor sorun bu değil daha önce bir sürü bilgisayar alıp sattım işim bu bilişimciyim.
Ama şuan hiç ekstra bütçem yok, bu bilgisayarı satar satmaz yerini tekrar bir bilgisayar ile doldurmak istiyorum. Ama D.A'nin paylaştığı bilgisayarlar çıktığı gibi tükeniyor diyorlar. Bir sistem yakalayıp tam o an bilgisayarı satıp yerine yenisini nasıl yakalayacağım
Hocam sen sistemi satmaya karar verdiysen sat. D.A'nın çıkardığı sistemleri alanların yarısı hemen sarı siteye ilana koyuyor yani çoğu al sat yapmak için alıyor oradan yine alırsın eğer bütçene uyarsa.

Jokester

80+ Bronze
bekleyeceksin başka çaresi yok 2 3 aydır bekliyorum bu hafta sonu sistem beklediğim gibi olmazsa yine bekleyeceğim. bu stok krizinde her şey her an olmuyor.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Arkadaşlar elimde ;
Rx570 ekran kartı
2x8 16 gb ram ballistix
1tb SSD
Dediğiniz mümkün değil. Sistemi önceden satıp parayı hazırlamanız gerekiyor. Sonra Kredi veya banka kartınız ile sistemin çıkış yapmasını beklemen gerekiyor. Stok bitmeden alıp alamayacağınızın bir garantisi yok.

sahinacun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şahin Acun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar elimde ;
Rx570 ekran kartı
2x8 16 gb ram ballistix
1tb SSD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar en önemli şeyi söylemeyi unutmuşum. Ben video editörüyüm,grafikerim. Bilgisayar ile para kazanıyorum boşluk verme imkanım yok. Sorun buradan çıkıyor zaten

Dediğiniz mümkün değil. Sistemi önceden satıp parayı hazırlamanız gerekiyor. Sonra Kredi veya banka kartınız ile sistemin çıkış yapmasını beklemen gerekiyor. Stok bitmeden alıp alamayacağınızın bir garantisi yok.
En önemli şeyi atlamışım, freelance çalışıyorum bilgisayardan para kazanıyorum boşluk vermem imkansız. ondan dolayı böyle bi döngünün içine girdim zaten

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin

Arkadaşlar en önemli şeyi söylemeyi unutmuşum. Ben video editörüyüm,grafikerim. Bilgisayar ile para kazanıyorum boşluk verme imkanım yok. Sorun buradan çıkıyor zaten

En önemli şeyi atlamışım, freelance çalışıyorum bilgisayardan para kazanıyorum boşluk vermem imkansız. ondan dolayı böyle bi döngünün içine girdim zaten
Malasef ne olacağı belli olmaz. Karar sizindir.

Jokester

80+ Bronze
hocam ozaman kesinlikle satmayın da sistemler anında biter zaten fp çıkan bir sistem olursa diğer kanallarda da biter. al sat yapan birilerini bulursunuz da kaç çekecekleri bilinmez zaten sistemler bile bilinmiyor. ben bu risklere girmezdim.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Eğer işiniz buysa yeni sistemi almadan eskisini satamazsınız. Fiyat performans bir sistemi çıktığı an kredi kartı limitinizi artırıp alarak ardından elinizdeki sistemi satarsanız işiniz aksamaz. Gelen parayı da hesap kesim tarihlerini göz önüne alarak kredi kartınıza tekrar yatırırsanız aradaki fiyat farkını kendi bütçenize göre ayarlarsınız. ben olsam önce limiti artırıp sistemi yakalardım. siparişim onaylandıktan sonra elimdekini satar karta geri yatırırdım. diğer türlü eldeki sistemi satıp istediğiniz sistemi bulamama ihtimaliniz ile birlikte fiyatlarında sabit kalmadığı bir dönemde işsiz kalırsınız. Benim tavsiyem ; Youtube kanalları sistemi yayınlamadan saatini söylüyor saatinden en az 10 dakika önce limitinizi ayarlayın, satış yapılacak siteye girip hesap bilgilerinizi tamamlayın, kredi kartı bilgilerinizi bir word belgesinde kopyalayın hemen yapıştırıp alma imkanınız olsun. Sistem yayınlanmadan 5 dakika önce yenilemeye başlayın. Forumları takip edin bazen link bir kaç dakika erken paylaşılabiliyor hatta gerekirse sitede sistemi aratarak bulmaya çalışın 1 dakika bile önemli oluyor. İyi forumlar dilerim.

Marcisco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Ulaşcan Arslan
Arkadaşlar elimde ;
Rx570 ekran kartı
2x8 16 gb ram ballistix
1tb SSD
Ayın 18. de güzel bir sistem gelecek büyük ihtimal d.a instagram hesabından gördüm pusuya yat bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mahsun Marmara
Araba alıp satmaktan hiçbir farkı yok arabayı satarsın sonra birkaç ay arabasız gezmeye kabul olursun ondan sonrasında biriktirdigim para üzerine ekleyip yeni bir araba alırsın muadil bir sistem almayacağını varsayıyorum o durumda illaki zaten üzerine para eklemen gerekiyor Sana tavsiyem anında yeni sistem almaya mecbursan önce biraz para biriktir sonra Sistemin sat ve üzerine meleklerin para ekleyerek yeni sistemin al ama acelesi yok 2 3 ay bilgisayarsız kalabilirim dersen sıkıntı yok zaten

COMMANDERR

80+ Bronze
Eğer işiniz buysa yeni sistemi almadan eskisini satamazsınız. Fiyat performans bir sistemi çıktığı an kredi kartı limitinizi artırıp alarak ardından elinizdeki sistemi satarsanız işiniz aksamaz. Gelen parayı da hesap kesim tarihlerini göz önüne alarak kredi kartınıza tekrar yatırırsanız aradaki fiyat farkını kendi bütçenize göre ayarlarsınız. ben olsam önce limiti artırıp sistemi yakalardım. siparişim onaylandıktan sonra elimdekini satar karta geri yatırırdım. diğer türlü eldeki sistemi satıp istediğiniz sistemi bulamama ihtimaliniz ile birlikte fiyatlarında sabit kalmadığı bir dönemde işsiz kalırsınız. Benim tavsiyem ; Youtube kanalları sistemi yayınlamadan saatini söylüyor saatinden en az 10 dakika önce limitinizi ayarlayın, satış yapılacak siteye girip hesap bilgilerinizi tamamlayın, kredi kartı bilgilerinizi bir word belgesinde kopyalayın hemen yapıştırıp alma imkanınız olsun. Sistem yayınlanmadan 5 dakika önce yenilemeye başlayın. Forumları takip edin bazen link bir kaç dakika erken paylaşılabiliyor hatta gerekirse sitede sistemi aratarak bulmaya çalışın 1 dakika bile önemli oluyor. İyi forumlar dilerim.
O dediğin itopya da olmuyor, genelde D.A itopya ile yapıyor kampanyayı. Kredi kartı bilgilerini tanımlayamıyor

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
O dediğin itopya da olmuyor, genelde D.A itopya ile yapıyor kampanyayı. Kredi kartı bilgilerini tanımlayamıyor
Ben vok-friday sistemi bu yöntemle satın aldım. Yöntemim bu olduğu için bunu tavsiye ettim. O sistemde İtopyada satıldı :blobdance:

Top Bottom