Neler Yeni

9k TL full donanımlı yol için bisiklet önerisi

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
Arkadaşlar yaklaşık 9k TL param var çantalar hariç fiyata dahil 0 ve ya 2. el farketmeksizin bisiklet+kask+gözlük önerilerinizi bekliyorum
Not:Bisiklet 2. el olursa antalya-burdur-ısparta önceliği tercihimdir.
şu an dağ bisikleti kullanıyorum kron xc 100 hd onu satacağım daha çok uzun yol yaptığım için yol bisiklettine geçeceğim

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Alma hocam. Benim de motor hevesim var kendimi zor tutuyorum. Herkes trafik magandası adam gibi araç kullanan yok.

Kaczynski

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kevin Mitnick
Valla kendime pulsar ns150 aldım tertemiz garajda duruyor sürmeye korkuyorum istanbul eşkiyaları yüzünden. xiaomi scooter falan düşünüyorum

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alma hocam. Benim de motor hevesim var kendimi zor tutuyorum. Herkes trafik magandası adam gibi araç kullanan yok.
Valla kendime pulsar ns150 aldım tertemiz garajda duruyor sürmeye korkuyorum istanbul eşkiyaları yüzünden. xiaomi scooter falan düşünüyorum
hocam ikinize de katılıyorum bu trafik şartlarında kullanım zor ama illa ki ulaşım da lazım oluyor bir de burdur da yaşıyorum fazla kalabalık olmaması şansım da var o yüzden bisiklet düşünüyorum

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Berk
2018 mosso cavalier claris kullanıyorum hala daha parça değişimi yapmadım claris parçalar çok ama çok kaliteli. Benimde aklımda artık değiştirme fikri var eğer değiştirirsem kesinlikle aynı claris set olan Mosso Cavalier Aero Claris almayı düşünüyorum. Haftada min 3-4 sefer olmakla birlikte günlük ortalama 100km+ yol yapıyorum istanbulda, çamlıca/kaynarca gidip geliyorum yada idealtepedeki veledrom da dönüyorum.

Bisiklet markasından önce kullanılan setlere bakman gerek. Giriş veya kötü bir set seni her türlü yol koşulunda yolda bırakacaktır. Bu da bisikletten alman gereken keyfi bir bakmışsın işkenceye çevirecek. Zaten yollar, kasisler, çukurlar bir gerçekken bisikletin aksını bozmaman elde değil. Yol bisikletleri dağ bisikletleri gibi değildir. Amortisör olmadığından yoldaki her darbeyi emmeden yiyecektir. Setlerden sonra mosso markayı kesinlikle tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Top Bottom