Neler Yeni

ABD Laptop Önerisi ($700 - $900)

pilavhard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Demirel
Merhabalar ABD den laptop alacağım bütçe 700- Max 1000 dolar arasıdır.
Laptopun ekranı 14 inç olması hafif olması ve OLED olması benim icin önemli
Genel kullanım , ofis , film dizi için kullanırken aynı zamanda hafif orta seviye oyunları (fm eu4) oynamak istiyorum. bu yüzden 3050 tarzı ekran kartıda benim icin fena olmaz. Örnek olması açısından bir iki adet laptop buldum fakat FİYAT PERFORMANS arıyorum.

Costco.com dan bak vpn açıp bazen baya iyi oluyo fiyatlar galaxy book 3 önerebilirim 800 dolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

He oyun da oynayacakmışsın ben tam ofis önerdim .d

pilavhard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Demirel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Costco.com dan bak vpn açıp bazen baya iyi oluyo fiyatlar galaxy book 3 önerebilirim 800 dolar
Mesaj otomatik birleştirildi:

He oyun da oynayacakmışsın ben tam ofis önerdim .d
Aslında oyun %20 lik bir dilimini içeriyor laptop kullanımının ve oynayacağım oyunlar, genel harita tabanlı strateji oyunları, spor oyunları (fifa, fm) ve bazı nadir zamanlar simülasyon ve fps oyunları
Kesinlikle yüksek grafik performansı isteyen hikayeli AAA oyunları oynama planım yok.

Aslında oyun %20 lik bir dilimini içeriyor laptop kullanımının ve oynayacağım oyunlar, genel harita tabanlı strateji oyunları, spor oyunları (fifa, fm) ve bazı nadir zamanlar simülasyon ve fps oyunları
Kesinlikle yüksek grafik performansı isteyen hikayeli AAA oyunları oynama planım yok.
Hocam xbox gamepass alıp vpn açıp cloud serverine geçip vpn kapatıp oynayabilirsiniz pil ömrü de önemli ofiste çünkü

Top Bottom