Neler Yeni

Abdullah abi artık orta seviye PC toplama rehberi gelsin

Stwos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Mert Gülenay
Abdullah abi en son 1 yıl önce üst düzey sistem toplama rehberi yapmıştın lütfen orta düzey sistem rehberi gelsin bu yıl ben PC toplamak istiyorum kendim orta seviye hem nasıl toplanmış olduğunu öğrenirim @Abdullah Hacıgül

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
Foruma bütçeni yazarsan abdullah abi aktif olursa bakar veya forumda 1000 tane bilgili kişi var hepimiz sistem toplama konusunda sana yardımcı oluruz zaten çıkarttığı son 2 sistem orta düzey sistemler.

Stwos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Mert Gülenay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Foruma bütçeni yazarsan abdullah abi aktif olursa bakar veya forumda 1000 tane bilgili kişi var hepimiz sistem toplama konusunda sana yardımcı oluruz zaten çıkarttığı son 2 sistem orta düzey sistemler.
Hayır dostum o değil amacım PC toplamak değil PC yi nasıl toplamak yani nasıl kablolamak

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
Hayır dostum o değil amacım PC toplamak değil PC yi nasıl toplamak yani nasıl kablolamak
Bunun için viedo çekmesine gerek yok youtubede 1 ton viedo var ayrıca donanım arşivindede viedolar var sistem toplama viedolarına gidersen bazı viedolarında sistemlerin montajını yaptığını görürsün ama daha deatylı bulmak için başka kanallarada bakabilirsin.

Top Bottom