Neler Yeni

Abdullah Abi Bi Toplama Sistem Gelirmi ?

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Soğudum ve bu olaylar beni yıpratıyor. Kolay değil hiç yok yere linç yemek zor bir durum
Ne güzel demiş atalarımız '' Meyve veren ağaç taşlanır.'' sen seni seven ve destekleyenler için yap o sistemleri yerden yere vuranlar için değil.

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Tabi paşam millet o paraya 1660Super sistem cikartsin Abdullah abiye gelince rtx 2060, sonrada şey yorumu gelsin "yaaa ama bunda giriş seviye b450 var çöp Rog Strix olmalı"...

Çok soğuttular ama başardılar. 6000TL ye piyasadaki tüm sistemlerin içinden geçerim şok olursunuz yaparım ama gerçekten gerek yok piyasada kötü sistem yapanların daha kıymetli olduğunu bana yaşattilar. Herkese de teşekkürler.

Ne başkaları gibi 16 GB ramden ödün verdim ne 480GB SSD den ödün verdim ne yüksek çekirdekli işlemciden ödün verdim ne kanalıma 1650 soktum. Sonuç ne oldu? hahahahaha SSD ye kronik sorunlu dediler ama anlatamadim kimseye ki benim yaptırdığım indirimle sistemine değil 1 2 tane Samsung SSD takardiniz!

Hadi şimdi kronik sorunsuz muthis anakarti müthiş ekran kartlı müthiş ssdli müthiş işlemcili fiyat performans şampiyonu sistemlerle herkese başarılar. Ben iyi bir şey yapmaya çalıştıkça insanlar atında hep bir şey aradı bugün şu fiyatlar çıkan komik sistemleri görüyor musunuz? Demekki aradığınızı yanlış yerde aramışsinız

Abi 2-3 gereksiz insan için deymez​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabi paşam millet o paraya 1660Super sistem cikartsin Abdullah abiye gelince rtx 2060, sonrada şey yorumu gelsin "yaaa ama bunda giriş seviye b450 var çöp Rog Strix olmalı"...

Çok soğuttular ama başardılar. 6000TL ye piyasadaki tüm sistemlerin içinden geçerim şok olursunuz yaparım ama gerçekten gerek yok piyasada kötü sistem yapanların daha kıymetli olduğunu bana yaşattilar. Herkese de teşekkürler.

Ne başkaları gibi 16 GB ramden ödün verdim ne 480GB SSD den ödün verdim ne yüksek çekirdekli işlemciden ödün verdim ne kanalıma 1650 soktum. Sonuç ne oldu? hahahahaha SSD ye kronik sorunlu dediler ama anlatamadim kimseye ki benim yaptırdığım indirimle sistemine değil 1 2 tane Samsung SSD takardiniz!

Hadi şimdi kronik sorunsuz muthis anakarti müthiş ekran kartlı müthiş ssdli müthiş işlemcili fiyat performans şampiyonu sistemlerle herkese başarılar. Ben iyi bir şey yapmaya çalıştıkça insanlar atında hep bir şey aradı bugün şu fiyatlar çıkan komik sistemleri görüyor musunuz? Demekki aradığınızı yanlış yerde aramışsinız.
Abi MD-2 sistem toplar mısınız @Abdullah Hacıgül

Son düzenleme:

Wojes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İlteren

Hadi şimdi kronik sorunsuz muthis anakarti müthiş ekran kartlı müthiş ssdli müthiş işlemcili fiyat performans şampiyonu sistemlerle herkese başarılar. Ben iyi bir şey yapmaya çalıştıkça insanlar atında hep bir şey aradı bugün şu fiyatlar çıkan komik sistemleri görüyor musunuz? Demekki aradığınızı yanlış yerde aramışsinız.
Başarını kıskanıyorlar valla abi. Sen değil misin 1 haftada 1500 sistem satıp rekor kıran? Kolay değil senin yaptığın ve 3,5 boşbeleşin yorumuyla büyük kitleni ihmal etme abdullah abi. Mesela bende şuan senden yeni sistem yapmanı bekliyorum. Bir an önce sistem almam lazımken gidip o çöp parasını haketmeyen sistemlere neden o kadar para veriyim? 1-2 ay daha sabredip fiyatını hakeden kral bi sistem almak varken (Donanım arşivi kalitesiyle). :)

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
''-mi''yi ayrı yazarsan belki gelebilir.

Tost Kayaoğlu

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Soğudum ve bu olaylar beni yıpratıyor. Kolay değil hiç yok yere linç yemek zor bir durum
Hocam elinde telefonu klavyesi olan yazıyor düşüncesini
Sosyal medya bu bunu engelleyemeyiz
Bazen bazı yorumları he diyip geçmek gerekiyor
Her yorumu kafaya takacaksanız daha çok yıpranırsınız

volki24

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Volkan Günaçtı
@Abdullah Hacıgül Abi çok içerlemişsin ama gerek yok herkes biliyor, yeni sistem çıkıcak diye bildirimleri kaçırmıyorum neden mi sen 1500 stok çıkardığında bile 2 günde tükeniyor. Bakalım diğer kanallara yeni sistem dedikleri şey zaten normal topladığımız sistemler bir çoğunda da stok sıkıntısı yok.Pire için yorgan yakma abi kemik kitlen yanında zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,373
Üyeler
140,182
Son üye
saxo
Top Bottom