Neler Yeni

Abdullah abi yeni pcyi ne zaman çıkarıcak .

bircany

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bircan Yılmaz
Bütçe
4500
Abdullah abi yeni pc yi ne zaman cıkarır suan hazırda 4500 kadar bı param var bekleyeyim mi yoksa gamıng gen tr de guzel bır bılgısayar buldum onumu alayım veya önerdiginiz bi sistem var mı .

Liaween

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut köse
bence bekle kankam çıkardığı gibi alırsın tahminimce 5000i bi tık geçer ama değer...

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
Abdullah abi yeni pc yi ne zaman cıkarır suan hazırda 4500 kadar bı param var bekleyeyim mi yoksa gamıng gen tr de guzel bır bılgısayar buldum onumu alayım veya önerdiginiz bi sistem var mı .
bekle adamın en son çıkardığı pcyi görmedin mi?

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,177
İsim
Jarvis-M
şu aralar çooook zor ekran kartı YOK piyasadsa

bircany

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bircan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bekle adamın en son çıkardığı pcyi görmedin mi?
e gördüm ama bazı insanlar aç gozlu oldugu ıcın bılgısayarı olmasına ragmen alıp karaborsa felan satıyolar . veya 2 tane birden alıyolar türk milleti ne de olsa ... maalesef bu durumdan dolayı stok kalmadı ve bende alamadım.

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
e gördüm ama bazı insanlar aç gozlu oldugu ıcın bılgısayarı olmasına ragmen alıp karaborsa felan satıyolar . veya 2 tane birden alıyolar türk milleti ne de olsa ... maalesef bu durumdan dolayı stok kalmadı ve bende alamadım.
YENİSİNİ BEKLE

FarukEmreÇelik

80+ Bronze

Necrowolf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Halil İbrahim ürel
İnsta hikayesinde eliyle 2 işareti yapıyor ve iki parmak arasinda hazirladigi videonun görüntüsü var. Cumartesi günü sistem benim görüşüm yayinlanir

Gl0ve

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
962
İsim
Yusuf Kadir ORAL
Kanka seçim senin sonra bazı arkadaşlar geliyor o kadar paramı beklettim stok kalmadı alamadım ve sistemlerin fiyatları yükseldi diyip Abdullah abiye kızıyor .

Top Bottom