Neler Yeni

Abdullah Abi Yeni Sistemi Ne Kadara Çıkarıcak?

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Yeni sistem çıkıcak diyolar ne kadar olur sizce fiyatı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Diyarhan
Fiyatı belli değil.

The GodFather

80+ Silver
12 civarı Rtx 3060 olmasını temenni ediyorum

~KİNG~

80+ Bronze
Yeni sistem çıkıcak diyolar ne kadar olur sizce fiyatı
Dostum bu şekilde fiyat vermek yanlış , kimse kimseyi yanıltmasın, sonra insanlar elindeki altını doları bozdurup sistem için para bekletiyorlar, bana göre yanlış bir şey bu , ortada daha hiç bir şey yok, siz fiyat konusuna giriyorsunuz. Haksızmıyım? @Abdullah Hacıgül

Keremg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Kerem Güven
Dostum bu şekilde fiyat vermek yanlış , kimse kimseyi yanıltmasın, sonra insanlar elindeki altını doları bozdurup sistem için para bekletiyorlar, bana göre yanlış bir şey bu , ortada daha hiç bir şey yok, siz fiyat konusuna giriyorsunuz. Haksızmıyım? @Abdullah Hacıgül
Birde bu mesele var. Ben paramı sürekli dolarda tutuyorum , donanım arşivi sistemlerinin sürekli bir şekilde hafta sonu çıkartıyor. Sistemi almak için dolarlarımı bozdurmam gerekiyor. Öncelikle Marj uygulamasından dolayı ort 500 TL lik bi zararım oluyor haftasonu dolar bozdurduğum için. Onun haricinde doları bozdurup birde sistemi alamama sıkıntısı var. Son gelen rtx 3050li sistemde dolarımı bozdurmadım iyikide bozdurmamışım çünkü sistemi sepete ekledim fakat hiç bi şekilde sepete giremedim doları bozdurmuş olsaydım hem marjdan dolayı 500TL param gidecekti hemde sistemi alamamış olacaktım. Sistemlerin hafta içi gelmesi daha doğru.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve çıkan sistemlerin her üyelik için 1 kez sipariş hakkı olması gerekiyor.

Top Bottom