Neler Yeni

Abdullah Abimiz 29. 🥳Yaşına Girdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Öncelikle saygıdeğer Abdullah Abimizin doğum gününü kutlar nice hayırlı yaşlara girmesi dileğiyle iyi ki doğdun canım Abim. Bilgisayar konusunda çoğu şeyi senin sayende öğrendim abicim. Bir kaç yıl önce (2020 gibi) Donanım Arşivi YouTube kanalını keşfettim ve canım sıkıldıkça kanaldaki videoları izler bir videoda burayı bahsetin ve hemen girmek istedim ve artık zamanımın çoğunu burda geçirmeye başladım ve son bir kaç aydır da sürekli burada takılmaya başladım edindiğim bütün bilgileri sana ve buradaki forum üyelerine borçluyum hepinize teşekkür ederim Abicim nice mutlu senelere 🥳

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,185
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ben de 4 yılı aşkın süredir kendisini takipteyim bu süreçte bana bir sürü şey kattı hem içerikleriyle hem de kendi tarzıyla...
Allah kendisine uzun ömürler versin.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Öncelikle saygıdeğer Abdullah Abimizin doğum gününü kutlar nice hayırlı yaşlara girmesi dileğiyle iyi ki doğdun canım Abim. Bilgisayar konusunda çoğu şeyi senin sayende öğrendim abicim. Bir kaç yıl önce (2020 gibi) Donanım Arşivi YouTube kanalını keşfettim ve canım sıkıldıkça kanaldaki videoları izler bir videoda burayı bahsetin ve hemen girmek istedim ve artık zamanımın çoğunu burda geçirmeye başladım ve son bir kaç aydır da sürekli burada takılmaya başladım edindiğim bütün bilgileri sana ve buradaki forum üyelerine borçluyum hepinize teşekkür ederim Abicim nice mutlu senelere 🥳
Doğum günün kutlu olsun abicim Allah uzun ömürler versin

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,439
İsim
Mert Can Ergün