Neler Yeni

Abdullah abinin bisiklet videosu gelecek mi

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
mehmet ali soylu
Arkadaşlar Abdullah abi elektrikli bisikletle ilgili bir YouTube shorts atmıştı. Video gelecek demişti ama gelmedi bu konuda bir açıklama yapmış mıydı?
Kendi kullandığı mosso bisikleti aparatla elektrikli yaptı sanırım.

Video yakında gelecekse izleyip öyle alacağım teşekkürler

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Elbet bir gün o video gelecek.

Havalar biraz daha ısınsın videosu gelir. Abdullah abi şöyle düşünüyorda olabilir ulan havalar soğuk bu havada kim bisikletle gezer havalar biraz daha ısınsın hem kendim videoyu çekmeden önce son kez denemiş olurum hem de kullanırken başıma gelipte unuttuğum sorunlar varsa hatırlamış olurum diye düşünmüştür(bu benim şahsi görüşümdür bu sözlerin hiçbir dayanağı yoktur havalar ısındıktan sonra video gelmezse bana neden video gelmedi diye sormayın).

Hasan344

80+ Gold

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
bence uçan arabaları bekliyor 😂

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
mehmet ali soylu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elbet bir gün o video gelecek.

Havalar biraz daha ısınsın videosu gelir. Abdullah abi şöyle düşünüyorda olabilir ulan havalar soğuk bu havada kim bisikletle gezer havalar biraz daha ısınsın hem kendim videoyu çekmeden önce son kez denemiş olurum hem de kullanırken başıma gelipte unuttuğum sorunlar varsa hatırlamış olurum diye düşünmüştür(bu benim şahsi görüşümdür bu sözlerin hiçbir dayanağı yoktur havalar ısındıktan sonra video gelmezse bana neden video gelmedi diye sormayın).
Videoyu çekip YouTube'a yükleyip yayın tarihi 2023 yerine 2024 girmiş olma ihtimali saha yüksek geldi :)

Dediğin gibi olsa bence shorts videosunda belirtirdi

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Videoyu çekip YouTube'a yükleyip yayın tarihi 2023 yerine 2024 girmiş olma ihtimali saha yüksek geldi :)

Dediğin gibi olsa bence shorts videosunda belirtirdi
Olabilir ben öylesine bir varsayımda bulunuyorum

Top Bottom