Neler Yeni

Abdullah abinin yeni çıkaracağı, sistem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
Arkadaşlar abdullah abi dün bir story paylaştı yarın efsane 3k bandında pc geliyor diye 1 saat falan önce sildi iptalmi oldu bu sistem inş iptal olmamıştır babamı zor ikna ettim.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Donanım arşivi forumun dcsinde genelde o konu hakkında bilgilendirme yapılıyor. oraya gidip bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
İnanç Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Silinmişse ayıp olur inşallah silinmemiştir alacak çok kişi var çünkü.
Dün babamı ikna ettim ibanması için oturttum pc nin başında chromeyi falan açmaya çalıştı baktı 2 dakkada zor açılıyor tamam dedi alalım yarın inşallah iptal olmamıştır çünkü bunu alamazsam bidaha hiç alamam

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Dün babamı ikna ettim ibanması için oturttum pc nin başında chromeyi falan açmaya çalıştı baktı 2 dakkada zor açılıyor tamam dedi alalım yarın inşallah iptal olmamıştır çünkü bunu alamazsam bidaha hiç alamam
İnşallah sistem çıkar ve alırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Donanım arşivi forumun dcsinde genelde o konu hakkında bilgilendirme yapılıyor. oraya gidip bakabilirsin.
DC linkini atabilir misin

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Top Bottom