Neler Yeni

Abdullah Hacıgül ve diğer emek verenler!

Youtube sistem incelemeleri/tavsiyeleri/fırsatları hakkındaki düşünceniz nedir?

• Youtuber/Firma/Tüketici herkese faydası olduğunu düşünüyorum

Oylar: 4 57.1%
  • Sadece Youtuber ve Firmalara faydası olduğunu düşünüyorum

Oylar: 2 28.6%
  • Sunulan fırsatların eşit dağıtıldığını düşünüyorum.

Oylar: 1 14.3%
  • Sunulan fırsatların adaletsiz dağıtıldığını düşünüyorum.

Oylar: 2 28.6%

• Oy kullanan toplam üye
    7
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Murat HATIPER
Pek öyle forum hastası, fırsat yakalama ustası, kaçırdım alamadım yastası ne de yaşasın ben aldım, ne güzel aldım zıplamacısı bir insan olmasam da sayın kullanıcılar sizinle paylaşmak istediğim ve katılımınızı beklediğim bir konu açıyorum. Kendisine ait sitenin içinde kendi ismiyle bir başlık açsam da olayın SADECE Abdullah Hacıgül ile ve onu övmekle bir ilgisi bulunmamaktadır. Ben bu konuyu artık susmaktan yorulduğumdan açıyorum. Türkiyede forumlar önemlidir çünkü biz paylaşmanın felsefesini Türk-Müslüman ekolü ile dünyaya yayan bir toplumun fertleriyiz. Vahşi kapitalizm sonrasında kolay tüketme alışkanlıkları yerleşen bir toplumda google a yaz youtube bak kim yazmış, ne kadar emek vermiş sorgulamadan kaz gibi yut ekolü artık tehlikeli bir hal alıyor. Uzun lafın kısası sayın yönetici ve kullanıcılar lütfen ilk çıkar çatışmasında saldırganlaşmayalım herkes karşılıklı olarak emeğe saygı göstersin. Gel gelelim başlığa youtube, instagram gibi pek çok platformda emek verip içerik üreten insanlar kendilerinin kazanmasının yanında bize de fayda üretmiyorlar mı? Bize de kazandırmıyorlar mı? Bütün olay bir sistemi 2-3 bin TL ucuza alıp ortadan kaybolmak mı? Bu adamlar bize ekran kartı , işlemci hakkında bilgi vermedi mi? Bizim denetimleyemediğimiz onlarca ürünü test edip fikir belirtmedi mi? Hiç kimse hatasız değildir ve Allahtan başkasına eğilmek bu milletin ferdine de layık değildir amenna. Eleştirelim, araştıralım, bizlerde birlikte bir güç oluşturalım ama ilk fırsatta da yargısız, bilgisiz ve belgesiz infaz yapmayalım. İçerik üreticilerinin de yapıcı eleştirilere açık olduğuna tüm kalbimle inanıyorum. Lütfen sizde fikirlerinizi paylaşın. Yatırımın en güzeli insana ve insanlığa olandır.

Son düzenleme:

R0KA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Cem
Bu ne saçma konu :D Konu Müslümanlık, Allah'a falan nasıl bağlandı.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Ahmet Sevinç
düşüncem şu insanlar sistemleri yoğunluk yüzünden alamadılar ve kudurdular bunuda büyüklerden hesap sordular ama yaptıkları gereksiz saldırganca bi hareketti bende zamanında hazır sistem almaya çalıştım başarılı olamadım ilk 1 saat kudurdum site yüzünden ama gidipte millete saydırmadım bunla ilgili ahlak ve saygı kuralları üzerinde hareket edilmesi gereken bir konu

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Öyle belki ama tamamen Toxic olan kullanıcılar var maalesef adam 250 stokluk sistem niye 5 dkkada tükendi diyor. Bunları bin kere açıkladılar, açıkladık. Artık bu insanlara katlanmak gerçekten zor

Caelius

80+ Silver
Pek öyle forum hastası, fırsat yakalama ustası, kaçırdım alamadım yastası ne de yaşasın ben aldım, ne güzel aldım zıplamacısı bir insan olmasam da sayın kullanıcılar sizinle paylaşmak istediğim ve katılımınızı beklediğim bir konu açıyorum. Kendisine ait sitenin içinde kendi ismiyle bir başlık açsam da olayın SADECE Abdullah Hacıgül ile ve onu övmekle bir ilgisi bulunmamaktadır. Ben bu konuyu artık susmaktan yorulduğumdan açıyorum. Türkiyede forumlar önemlidir çünkü biz paylaşmanın felsefesini Türk-Müslüman ekolü ile dünyaya yayan bir toplumun fertleriyiz. Vahşi kapitalizm sonrasında kolay tüketme alışkanlıkları yerleşen bir toplumda google a yaz youtube bak kim yazmış, ne kadar emek vermiş sorgulamadan kaz gibi yut ekolü artık tehlikeli bir hal alıyor. Uzun lafın kısası sayın yönetici ve kullanıcılar lütfen ilk çıkar çatışmasında saldırganlaşmayalım herkes karşılıklı olarak emeğe saygı göstersin. Gel gelelim başlığa youtube, instagram gibi pek çok platformda emek verip içerik üreten insanlar kendilerinin kazanmasının yanında bize de fayda üretmiyorlar mı? bize de kazandır mıyorlar mı? bütün olaya bir sistemi 2-3 bin TL ucuza alıp ortadan kaybolmak mı? Bu adamlar bize ekran kartı , işlemci seçmeyi öğretmediler m? Bizim denetimleyemediğimiz onlarca ürünü test edip fikir belirtmedi mi? Hiç kimse hatasız değildir ve Allahtan başkasına eğilmek bu milletin ferdine de layık değildir amenna. Eleştirelim, araştıralım, bizlerde birlikte bir güç oluşturalım ama ilk fırsatta da yargısız, bilgisiz ve belgesiz infaz yapmayalım. İçerik üreticilerinin de yapıcı eleştirilere açık olduğuna tüm kalbimle inanıyorum. Lütfen sizde fikirlerinizi paylaşın. Yatırımın en güzeli insana ve insanlığa olandır.
Ulan firsatcilardan girdi kapitalizimle devam etti secdeyle bitirdi bu nasi konu

• Beğen
Reaksiyonlar: R0KA

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Ahmet Sevinç
Öyle belki ama tamamen Toxic olan kullanıcılar var maalesef adam 250 stokluk sistem niye 5 dkkada tükendi diyor. Bunları bin kere açıkladılar, açıkladık. Artık bu insanlara katlanmak gerçekten zor
ve bazı dedikodular çıkardılar yok alan 10 tane almış diye insanlarda böyle şeylere güvenip hesap soruyorlar sorun dedikoducukarda

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,079
İsim
Taha Efe
Konu Özetle Aklı selim davranalım, İyi Araştıralım ve birbimize Saygılı olalım diyor.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Ahmet Sevinç

R0KA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Cem
Gayet mantıklı bir konu bence bazıları okuyup konuştuklarına ağızlarından çıkanlara dikkat etsin
Neyi anlatmaya çalıştığını anladım fakat bazı cümleleri yanlış. Doğru olsa bile bunu insanlara anlatamazsın.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
valla alabilen 1 den fazla hesap açıpta alabilir
bu dediğim dedikoduculardan kaynaklı bir durumdan ortayay çıkan hiyeralşinin bir eserinin ürünü
Hepsi öyle boş boş konuşuyor zaten ama işlerine geldi mi cansın abim seni en çok ben seviyorum muhabbeti yapıyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,517
Üyeler
147,895
Son üye
CkrBurhan
Top Bottom