Neler Yeni

Çözüldü✓ Acaba AOC 24G4X monitör dikey olabiliyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Etirnese Negative
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim Alanları
Merhabalar, Ben 2 gün önce bi monitör siparişi vermiştim. Pivot olma özelliği ile ve diğer özellikleriyle hoşuma giden AOC 24G4X monitörü sipariş ettim. fakat dikey dönmüyor gibime geldi monitör biraz denedim fakat yapamadım. Açıkcası zorlamaktanda korkuyorum. Dikey olabileceğini epey adlı siteden baktığımda görmüştüm ve almamda tetikleyen sebeblerden biriydi. Acaba bu monitör dikey olabiliyor da ben mi naif davranıyorum ya da olabiliyor mu? yardımcı olabilir misiniz?

leoumutjr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Yusuf Karayer
Merhabalar, Ben 2 gün önce bi monitör siparişi vermiştim. Pivot olma özelliği ile ve diğer özellikleriyle hoşuma giden AOC 24G4X monitörü sipariş ettim. fakat dikey dönmüyor gibime geldi monitör biraz denedim fakat yapamadım. Açıkcası zorlamaktanda korkuyorum. Dikey olabileceğini epey adlı siteden baktığımda görmüştüm ve almamda tetikleyen sebeblerden biriydi. Acaba bu monitör dikey olabiliyor da ben mi naif davranıyorum ya da olabiliyor mu? yardımcı olabilir misiniz?
Olabiliyor tabikii.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olabiliyor tabikii.
T8S-aoc27g4.jpg

Anathe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Dursun
Bende bu monitörü sipariş edicem bugün. Şu videoda 2.dakikaya bakarsan nasıl yapıldığını gösteriyor :

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Etirnese Negative
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim Alanları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet hocam olabilioyormuş sen dedikten sonra daha kuvvetli davrandım, oldu. Teşekkür ederim. Biraz komik bi konu oldu. :d

leoumutjr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Yusuf Karayer
Sağ tarafa doğru dikey olabiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,759
Üyeler
149,263
Son üye
AutoKill
Top Bottom