Neler Yeni

acer aspire 5 laptopuma sıvı metal uygulamalı mıyım?

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
harici ekran kartı olmayan ve h serisi işlemci bulunan bir laptopum var. ara sıra valorant oynarken ilk başlarda sıkıntı olmuyor ama işlemci ısındıkça fanların sesi artmaya başlıyor. sıvı metal alıp bu sorunun önüne geçebilir miyim? işlemcinin çevresinde plastik koruması var ama ben yine de kapton bant ile izole edip sonra sıvı metali uygulayacağım.

harici ekran kartı olmayan ve h serisi işlemci bulunan bir laptopum var. ara sıra valorant oynarken ilk başlarda sıkıntı olmuyor ama işlemci ısındıkça fanların sesi artmaya başlıyor. sıvı metal alıp bu sorunun önüne geçebilir miyim? işlemcinin çevresinde plastik koruması var ama ben yine de kapton bant ile izole edip sonra sıvı metali uygulayacağım.
Youtube de furkan PC var ayrıntılı anlatıyor. Ondan bakarak yaparsın. Elimde olsa yapardım şuan

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlışlıkla diğer parçalara deydirmediğin sürece. O sıvı metalin faydasını çok iyi görürsün 👏
sipariş ettim bakalım nasıl olacak. zorlanacağımı sanmıyorum işlemcinin etrafında koruması olduğu için çokta sıkıntı olmaz. furkan pc gibi çok az sürüp incecik yayacağım

sipariş ettim bakalım nasıl olacak. zorlanacağımı sanmıyorum işlemcinin etrafında koruması olduğu için çokta sıkıntı olmaz. furkan pc gibi çok az sürüp incecik yayacağım
Aynen öyle. Eksiksiz yaptığın takdirde. Hiç bir sıkıntı olmaz. Onun kullandığı işlemcinin etrafına yapıştırılan bant vardı onlar sende zaten varsa güzel. Yoksa onuda al. Taşmasın. Gerçi taşmaz bunlar ama yinede korunaklı olsun

Top Bottom