Neler Yeni

Acer ED270UP 27" 165Hz 1ms 2K monitör alınır mı?

KirliKill

80+ Silver

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Anonim-Anonim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
baya iyi gibi o fiyata 1080p 165 hz monitörler bulunuyo. iyi fiyata bulmuşsunuz vallahi. Alınır
ama korkuyom fiyatı düşük. bi bit yeniği olabilir. ghosting,bulutlanma,ışık sızması, vs olabilir. ve adam gibi bi incelemesi yok.

KirliKill

80+ Silver
ama korkuyom fiyatı düşük. bi bit yeniği olabilir. ghosting,bulutlanma,ışık sızması, vs olabilir. ve adam gibi bi incelemesi yok.
olmaz diye umud ediyorum ama en kötü para iadesi istersin ve sana paşa paşa verirler. bakma şu anda cebimde 2 lira var. yoksa ben ssenden önce alırdım.

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Anonim-Anonim
ancak hepsiburadadan sonra sadece gittigidiyorda var 2786 TL ve türkiyede sadece 2 yerde satılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

olmaz diye umud ediyorum ama en kötü para iadesi istersin ve sana paşa paşa verirler. bakma şu anda cebimde 2 lira var. yoksa ben ssenden önce alırdım.
peki monitörde ghosting veya ölü pixel çıksa iade alırlar mı ?

KirliKill

80+ Silver
ancak hepsiburadadan sonra sadece gittigidiyorda var 2786 TL ve türkiyede sadece 2 yerde satılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki monitörde ghosting veya ölü pixel çıksa iade alırlar mı ?
tabiikide. bu şişe koladan bedava çıkıp bakkalın almaması değil. videosu faturası gibi kanıtların varsa alrlar (en kötü ihtimalde bile asla mağdur olmazsın.

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Anonim-Anonim
tabiikide. bu şişe koladan bedava çıkıp bakkalın almaması değil. videosu faturası gibi kanıtların varsa alrlar (en kötü ihtimalde bile asla mağdur olmazsın.
Son 3 stok kalmış ayın 28 inde kart yenileniyor umarım tükenmez (Teşekkürler)

Top Bottom