Neler Yeni

Öneri Acer nitro 15 vs MSI Katana 17 hangisini tercih etmeliyim

uribiru

80+
Hala hangisini alacağıma karar vermedim saf kas gücü olarak 3070ti önde üstüne 150W ve daha ucuz ama 4060 daha güncel
eğer saf güç muhabbetinde yeni kartların teknolojilerini (dlss fln) bahsediyorsan sana şöyle söyliyeyim, sistemimi birkaç yıl önce aldığımda amd ekran kartı ile nvidia arasında kalmıştım sebepleri genel olarak amd'nin driver hatalarına sahip olması olsa da aklımın bir köşesinde kas gücü muhabbetleri de vardı. Sonuç olarak nvidia kart aldım ve dlss tam anlamıyla çöp. Görüntü çamur oluyor, asla kullanmak isteyeceğim bir teknoloji değil eğer amd hatalı ekran kartları ile kötü bi üne sahip olmasaydı saf güç yerine yazılım tercih ettiğim için pişman olurdum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali mert canlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer saf güç muhabbetinde yeni kartların teknolojilerini (dlss fln) bahsediyorsan sana şöyle söyliyeyim, sistemimi birkaç yıl önce aldığımda amd ekran kartı ile nvidia arasında kalmıştım sebepleri genel olarak amd'nin driver hatalarına sahip olması olsa da aklımın bir köşesinde kas gücü muhabbetleri de vardı. Sonuç olarak nvidia kart aldım ve dlss tam anlamıyla çöp. Görüntü çamur oluyor, asla kullanmak isteyeceğim bir teknoloji değil eğer amd hatalı ekran kartları ile kötü bi üne sahip olmasaydı saf güç yerine yazılım tercih ettiğim için pişman olurdum.
Peki knk şuan önerebileceğin bir laptop var mı min 4060, 3070 ti veya daha fazla güce sahip bir kartı olan

eren28tr

80+ Gold
https://www.epey.com/laptop/acer-nitro-5-an515-46-r6y4.html bu ürün nasıldır ram yükseltmesi yapıp kullansam nasıl olur ayrıca 30-40K arası bir PC de önerir misin
Bunu al o zaman hocam masaüstü pek anlamıyorum.

Top Bottom