Neler Yeni

Acer nitro 5 i5 12500h RTX 3050ti alınır mı?

kuddusi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kuddusi
Bütçe
23000
Merhaba arkadaşlar. Acer nitro 5 almayı düşünüyorum. Bütçem 20k -23k. Bilgisayarı oyun odaklı kullanacağım. Ekran kartı ve işlemci sizce yeterli bir seviyede mi (f/p olarak ) ve ekran kartı max watt değeri 95 watt iyi bir değer mi? Birde bu pc yi satın alan bazı arkadaşlar (trendyolda) ekran panelinde ölü pixel sıkıntısı olan bir laptop diyor. kasa kalitesi de kötü fln diyorlar. Fan sesininde fazla olduğunu söyleyende ve sürücü, yazılım kurulumunun bu laptop için zor olduğunu söyleyende var. Fiyatı diğer rakiplerinden düşük olmasının sebebi bu sorunlarmıdır? Bilgisi olan varsa yazabilir mi? Yada şuan bu bilgisayarı kullanmakta olan arkadaşlar varsa bilgisayarı artılarını ve eksilerini, pc deneyimlerini yazabilir mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Biraz fazla soru sormuş olabilirim çünkü ilk kez oyuncu bilgisayarı alacağımda :D
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...a=BOZDAN+Teknoloji&url_src=and-product-detail

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Şükrü Akbayır
Aynı özelliklerde monster kullanıyorum ölü piksel tamamiye şans olursa değiştirebiliyorsun yeni çıkan oyunları medium ayarlarda oynarsın fps oyunlarını rahat oynatır
Ben mezun olduğum için satıp DDR 5 masaüstü alcam laptoplar uzun ömürlü değil bu sekmentteki laptoplar bence oyun için alacaksan

TİTAN.

80+ Platinum
Aynı özelliklerde monster kullanıyorum ölü piksel tamamiye şans olursa değiştirebiliyorsun yeni çıkan oyunları medium ayarlarda oynarsın fps oyunlarını rahat oynatır
Ben mezun olduğum için satıp DDR 5 masaüstü alcam laptoplar uzun ömürlü değil bu sekmentteki laptoplar bence oyun için alacaksan
Arkadaş kısmen doğru yeni çıkan oyunları mediumda oynatmaya bilir
Eğer sağlam bir oyuncu laptopu isteniyorsa 6gb VRAM veya daha üstü tercih edilmemeli
Cihaz güzel ama bu daha güzel
Ram eklersin

Top Bottom