Neler Yeni

Acer Nitro 5 için babama kredi çektireceğim, değer mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

s31ndler

80+
Çoklu Konu, Spam
Sonunda hayallerime kavuşuyorum arkadaşlar, İ7 işlemcili rtx4060 Nitro 5 alacağım. Babamı kredi çekmeye ikna edebildim sonunda, "hallederiz oğlum sıkma canını." dedi. İnanın ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Babamı zor durumda bırakmayı istemedim ama emekli maaşına gelecek zam ile ve zaten ek işte çalıştığı için rahatça ödeyebileceğini düşünüyorum. Sizin de başka bir laptop öneriniz varsa duymak, dinlemek isterim.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Burak
Adam 4060lı bi bilgisayar icin kredi çekecek halde ve sen hiç düşünmüyosun...

s31ndler

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adama ney yaşattın Allah bilir. Daha f/p vardı sıcak fırsatlarda
Hocam bunu inkar edemeyeceğim, çok çabaladım, ikna etmek çok zor oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam 4060lı bi bilgisayar icin kredi çekecek halde ve sen hiç düşünmüyosun...
Hocam emekli maaşına zam gelecek ya temmuz ayında, bir de zaten ek işte çalışıyor. Halleder benim babam.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,251
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
olm sen ciddi sıkıntılısın baban emekli allah bilir kaç yaşında birde ek işte çalışıyor adama kredi çektiriyorsun bir laptop için git çalış aileni zora sokma

s31ndler

80+
olm sen ciddi sıkıntılısın baban emekli allah bilir kaç yaşında birde ek işte çalışıyor adama kredi çektiriyorsun bir laptop için git çalış aileni zora sokma
Hocam aklım gayet yerinde ama inanın bu dönemde çalışmak bana o kadar zor geliyor ki... tepkinizi anlıyorum ama en büyük hayalim güzel bir oyuncu laptopumun olmasıydı ve bu hayalimin gerçekleşmesine çok az kaldı hocam. Hayalime bu kadar yaklaşmışken, babamı türlü zorluklarla ikna etmişken benden bu hayalimden vazgeçmemi istiyorsunuz, sizi anlayamıyorum hocam.

kıskanıyorsunuz değil mi hocam? Çekemiyorsunuz beni. Bunun başka açıklaması yok çünkü, sadece sizi kast etmiyorum, beni yanlış anlamayın lütfen.

Son düzenleme:

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Burak
Hocam aklım gayet yerinde ama inanın bu dönemde çalışmak bana o kadar zor geliyor ki... tepkinizi anlıyorum ama en büyük hayalim güzel bir oyuncu laptopumun olmasıydı ve bu hayalimin gerçekleşmesine çok az kaldı hocam. Hayalime bu kadar yaklaşmışken, babamı türlü zorluklarla ikna etmişken benden bu hayalimden vazgeçmemi istiyorsunuz, sizi anlayamıyorum hocam.
Siz cidden sorunlusunuz. Babanız çalışırken size çalışmak neden zor gelsin ki ? Babanız çalışabiliyorsa siz de çalışırsınız gayet
kıskanıyorsunuz değil mi hocam? Çekemiyorsunuz beni. Bunun başka açıklaması yok çünkü, sadece sizi kast etmiyorum, beni yanlış anlamayın lütfen.
Kim sizi neden kıskansın 4060lı bi laptopu kıskanacak kim olabilir ki???
Yukarıdaki arkadaşlar babanızı zorlamayın zor ikna olduysa demek ki sıkıntıdadır diyor siz sadece kendinize bakıyorsunuz bencilsiniz.

bwNN

80+ Silver
21 yaşında adamsın sağlık sorunun ya da universite hedefin yoksa çalışmamak ne bileyim zormuş bilmem neymiş. Üstelik emekli + ek iş yapan babana kredi çektirip zevk için laptop aldırıyorsun kim seni neden kıskansın? Neyse ya ne yaparsan yap kabalaşmayacağım ban falan yerim ugraşamam. Değer mi diye soruyorsun ya değmez bence.

s31ndler

80+
Siz cidden sorunlusunuz. Babanız çalışırken size çalışmak neden zor gelsin ki ? Babanız çalışabiliyorsa siz de çalışırsınız gayet

Kim sizi neden kıskansın 4060lı bi laptopu kıskanacak kim olabilir ki???
Yukarıdaki arkadaşlar babanızı zorlamayın zor ikna olduysa demek ki sıkıntıdadır diyor siz sadece kendinize bakıyorsunuz bencilsiniz.
Valla bilemiyorum hocam, üstü kapalı hakaretlere maruz kaldım ve sadece bir laptop istedim diye.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Mustafa tsn

:D ben kıskanmıyorum dostum seni rahat ettirecekse 4070ti laptopum var mercedesimiz var evimiz ve dükkanımız var bi laptop için babana neden kredi çektiriyorsun. çalışmak zor geliyormuş bide napacaksın laptopu alıp eşşek gibi oyun oynayacaksın bi halta yaracakmış gibi git adam akıllı 3 ay çalış laptop parası çıkarırsın eksik kalsada baban tamamlar eziyet etme adama

s31ndler

80+
21 yaşında adamsın sağlık sorunun ya da universite hedefin yoksa çalışmamak ne bileyim zormuş bilmem neymiş. Üstelik emekli + ek iş yapan babana kredi çektirip zevk için laptop aldırıyorsun kim seni neden kıskansın? Neyse ya ne yaparsan yap kabalaşmayacağım ban falan yerim ugraşamam. Değer mi diye soruyorsun ya değmez bence.
Şu anda üniversiteye devam etmekteyim ve bu laptopa ihtiyacım olduğu için alıyorum. ACER NİTRO 5, çocukluk hayalimdi ve bu hayalimi sonunda gerçekleştireceğim. Ban yemekten korkmasanız hakaretler edeceksiniz yanii bana, bunu kendinize yakıştırabiliyor musunuz hocam?

bwNN

80+ Silver
Şu anda üniversiteye devam etmekteyim ve bu laptopa ihtiyacım olduğu için alıyorum. ACER NİTRO 5, çocukluk hayalimdi ve bu hayalimi sonunda gerçekleştireceğim. Ban yemekten korkmasanız hakaretler edeceksiniz yanii bana, bunu kendinize yakıştırabiliyor musunuz hocam?
Hakaret etmiyecektim :D Ben öyle bir insan değilim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom