Neler Yeni

Acer nitro 5 laptop mouse ve soğutucu önerisi

Esat26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Esat
Bütçe
2000
Acer nitro 5 laptobum var alt ızgarası büyük bu yüzden soğutucu ile desteklemek istiyorum ısı sorunum yok 60 derecelerde geziyor valorant oynadığımda ama yinede almak istiyorum soğutucu bütçem 1500 TL mouse bütçem ise 1000 tl civarı aklımda olan mouse modelleri
Logitech g203
Steelsries rival 3
Sizler ne önerirsiniz bugün avmye gidicem ürünleri test etme şansım olacak şimdiden teşekkür ederim

TİTAN.

80+ Platinum
Acer nitro 5 laptobum var alt ızgarası büyük bu yüzden soğutucu ile desteklemek istiyorum ısı sorunum yok 60 derecelerde geziyor valorant oynadığımda ama yinede almak istiyorum soğutucu bütçem 1500 TL mouse bütçem ise 1000 tl civarı aklımda olan mouse modelleri
Logitech g203
Steelsries rival 3
Sizler ne önerirsiniz bugün avmye gidicem ürünleri test etme şansım olacak şimdiden teşekkür ederim
Zalman ns3000 öneririm

Svemort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Baran YAĞÇI

Esat26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Esat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steal series rival 3 aldım mouse olarak vatandan vatanda ki çalışan rampage x gale soğutucusunu önerdi hoşuma gitmedi şuan soğutucu da kararsız kaldığım için bekletiyorum ama büyük ihtimalle ns-2000 alicam
Steal series rival 3 ile ilgili olarak da ilk deneyimim şu oldu programı çok karışık aşırı karışık ve ekran kaydi özelliği varmış oyunda ki fps bir anda yarı yarıya düştü ne oldu diye şaşırdım bir an sonra baktım ki steal series kullanıyor işlemcimi kapattım daha sonra alışmak uzun sürecek sanırım 😅

Top Bottom