Neler Yeni

Acer nitro an515-44 dün aldığım laptop ses sorunu

Sonecka16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
dün teknosadan acer nitro an515-44 aldım csgo oynarken fan sesi rahatsız ediyor ama fan sesi dışında kulağımı laptopa dayadığım zaman dızzzzzz diye bir ses duyuyorum bu ses hdd den geliyorda olabilir nerden geldiğini bulamadım bu ses normalmidir yardımcı olursanız sevinirim. Laptopu iade etmek istiyorum bu sorun yüzünden ama teknosada kutu açıldığı için iade almam diyor. laptopu websitesi üzerinden aldım 14 günlük cayma hakkım var bunlar kendi sözleşmelerini devletin kanunlarından üstün görüyor. illaki sizi tüketici hakem heyetiyle uğraştıracaklar lütfen yardımcı olun .

memz

80+ Silver
En İyi Cevap
2
dün teknosadan acer nitro an515-44 aldım csgo oynarken fan sesi rahatsız ediyor ama fan sesi dışında kulağımı laptopa dayadığım zaman dızzzzzz diye bir ses duyuyorum bu ses hdd den geliyorda olabilir nerden geldiğini bulamadım bu ses normalmidir yardımcı olursanız sevinirim. Laptopu iade etmek istiyorum bu sorun yüzünden ama teknosada kutu açıldığı için iade almam diyor. laptopu websitesi üzerinden aldım 14 günlük cayma hakkım var bunlar kendi sözleşmelerini devletin kanunlarından üstün görüyor. illaki sizi tüketici hakem heyetiyle uğraştıracaklar lütfen yardımcı olun .
fandanda olabilir fan ayarlarınıda düzenleyin

Sonecka16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fandanda olabilir fan ayarlarınıda düzenleyin
Fan calışmadığı zamanda kulağımı dayadığımda dızzzz sesi geliyor csgo oynarken bu ses dahada artıyor ve cok rahatsız edici

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Tüketici heyetine başvurun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan calışmadığı zamanda kulağımı dayadığımda dızzzz sesi geliyor csgo oynarken bu ses dahada artıyor ve cok rahatsız edici
CW olabilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: memz

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Cw nedir hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

cw nedir hocam
Ekran kartından cızırdama vızıldsma gibi bir ses çıkması. Bobinlerden gelir. Performans a etkisi olmaz ama çok sinir bozucudur. İade edin.

Sonecka16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartından cızırdama vızıldsma gibi bir ses çıkması. Bobinlerden gelir. Performans a etkisi olmaz ama çok sinir bozucudur. İade edin.
teknosa iade almıyor. teknikservise göndersem iade alınır mı? bu sebepten?

Sonecka16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
İnternetten almışsınız. E devletten şikayet edin hakem heyetine.
ürün hasarlı çıktı diye mi iade talep etmek daha iyi olur yoksa 14 günlük cayma hakkımı kullanmak istiyorum dersem mi daha mantıklı? ürün hasarlı olduğunu kanıtlamam için teknik servis raporu istenebilir sizce nasıl bir yok izlemeliyim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
ürün hasarlı çıktı diye mi iade talep etmek daha iyi olur yoksa 14 günlük cayma hakkımı kullanmak istiyorum dersem mi daha mantıklı? ürün hasarlı olduğunu kanıtlamam için teknik servis raporu istenebilir sizce nasıl bir yok izlemeliyim
Siz heyete söyleyin onlar gerekeni yapar. Ben de süreci detaylı olarak bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,062
Üyeler
150,606
Son üye
bruss
Top Bottom