Neler Yeni

Acer ‎Nitro XV272UV monitör fiyatına göre alınır mı

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
Hocam yorumlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim 😊 önerilerinizi dikkate alarak seçim yapacağım, Hangi monitörü alırsam alayım buradan sizlere bilgilendirmesini yaparım tekrard

Hocam, yorumun sizin şahsınıza gibi olacak ama yapma ihtiyacı duydum. Daha önceden monitör araştırırken, 27” ekranın tam istediğim boyut olduğuna karar vermiş, fhd ve 2k arasında kararsız kalmıştım.

Yorumların bir çoğu da, 27” için full hd fazlasıyla yeterli vs olmuştu.

Aoc 144hz 1080p rtings’de bulunan bir modelini almıştım, başta kendimi alışmaya şartlandırsam da, maalesef gözümü yoruyordu.

Kesinlikle ama kesinle, 1080p 27” monitör mantıklı bir seçim değil. Yazılar kötü görünüyor, pixeller belirgin oluyor. Ayrıca monitör dediğimiz şey, ileriye dönükte bir yatırım.

Bütçenizi çok zorlamayacaksa, 2k 144+ hz li bir monitör çok güzel bir seçim olacaktır.

Bu arada, 2k ile 1080p arasında gerçekten yarı yarıya bir fps düşüşü de olmuyor.

Arkadaşın sistemi 2k ya belki yeterli değildir ama ileride sistemi upgrade ederek kullanabilir. Karar tabii ki de kendisinin, yazıyla rakamla çok işi yoksa belki 27 inch bir ekranda full hd kendisini tatmin eder ama ben kendi kişisel deneyimi mi aktarmak istedim. Nihai karar kendisinin, canlı deneyip karar vermesi önemli. Yine de üstünde düşünülmesi gerekilen bir konu..
Şahsi bir yorum yok hocam ne demek bende zaten hemen hemen aynısını demeye çalıştım arkadaşa. 27'' de tabii ki 2k daha iyi olur ama bu sisteme de 2K fazla gelir. Eğer sisteme upgrade yapıcaksa 2k almak daha mantıklı ama bu sistem üzerinden monitör alıcaksa Full HD alması bence daha mantıklı veya monitör küçültmesi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,171
Üyeler
142,095
Son üye
muhammet1010
Top Bottom