Neler Yeni

Açığa geçebilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Tarık Emir
Bu sene 12.sınıfa geçeceğim ve bütün düzenimi açığa göre yaptım ama okuldan iki gün önce bunun kaldırıldığı açıklandı.Belli durumlar içinde engel,saglıksal sorunlar var.
Fiziksel olarak bir sorunum var ve beden derslerinden muafiyet almıştım doktorum askerden muaf olabileceğimi söyledi.Bu durum açığa geçmemi sağlayabilir mi?

Rulep

80+ Gold
Fiziksel sağlık sorunları için geçebilirsin bence yinede okuluna falan danış

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Tarık Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiziksel sağlık sorunları için geçebilirsin bence yinede okuluna falan danış
Abi müdür yardımcım sen belki geçebilirsin diyor ama ondada kesin bir bilgi yok.Bir uygulama yapıyorlar ama neyin ne olduğu belli değilki

Rulep

80+ Gold
Abi müdür yardımcım sen belki geçebilirsin diyor ama ondada kesin bir bilgi yok.Bir uygulama yapıyorlar ama neyin ne olduğu belli değilki
tek tek şu hastalığı olanlar diye mi yazsınlar orada yazan rapor var onu alabilirsen geçersin doktora danış

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Tarık Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tek tek şu hastalığı olanlar diye mi yazsınlar orada yazan rapor var onu alabilirsen geçersin doktora danış
Hocam çok genel kapsamlı yazmışlar sağlık sorunu diyor ne tür sağlık sorunu mesela daha detaylandırmaları gerekiyor

123kral14

80+ Silver
Uygunsuz davranış
Tek sıkımlık canın var ne hayırdır :D Kolay olacak senin gibi bir şaklabanı elemek oyüzden güldüm.
bravo kankam ama seni tek yumrukta bayıltacak gücüm ve sülaleni alacak param var o yüzden dersini çalış bi corolla çekmeye bak sen aslanım hadi

Top Bottom