Neler Yeni

🔥 Açık öğretim fakültesi kayıtlarına %90 zam geldi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,645
İsim
Burak Karadağ

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi kayıt ücretlerine yüzde 90'ı aşan zam geldi. Geçen yıl 620 ila 1.120 lira arasında değişen ücretler, bu yıl 1.180 ila 2 bin 80 lira arasına yükseldi. İşte bölüme göre yeni ücretler.​

acik-ogretim-fakultesi-kayitlarina-yuzde-90-i-16248971_4703_m.jpg
acik-ogretim-fakultesi-kayitlarina-yuzde-90-i-16248971_2658_m.jpg

acik-ogretim-fakultesi-kayitlarina-yuzde-90-i-16248971_6276_m.jpg
acik-ogretim-fakultesi-kayitlarina-yuzde-90-i-16248971_4194_m.jpg

acik-ogretim-fakultesi-kayitlarina-yuzde-90-i-16248971_6276_m.jpg
acik-ogretim-fakultesi-kayitlarina-yuzde-90-i-16248971_1840_m.jpg

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Civan Çiftçi
açık ögretimden üniversite okumanın ne gibi bir avantajı varki mesela bilgisayar programcılıgı okursam iş bulabilirmiyim

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
açık ögretimden üniversite okumanın ne gibi bir avantajı varki mesela bilgisayar programcılıgı okursam iş bulabilirmiyim
Örgün okuduğunda okula gidiyorsun öğretmenden dersi öğrenip eve dönüyorsun sınavlar vs. oluyorsun açık öğretim ise dersler her hafta okuduğun bölümün dersleri internete koyarlar oradan izliyorsun kendin çalışıyorsun sadece sınavları geçsen yeter.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Mehmet Yılmaz
Senin kendini geliştirmene bağlı bence açıktan okumak artık daha mantıklı zaten online kurslar var internette bir sürü kaynak var Üniversite ye gidip zaman ve para kaybetmektense evden öğrenmek daha mantıklı ama aşırı iyi olsan bile her yer saçma sapan bir diplomaya bakıyorlar. Üni ortamını gördüm hoca konuları dağıttı bize kendisi gram gırtlak patlamadı konuları biz okuduk öyle öyle üniversite hocası vaktini tamamlayıp gitti. Liseden farkı yok üniversitenin. Anca çok iyi uygulama eğitimi veren üniversitelere gidilir

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Civan Çiftçi
Örgün okuduğunda okula gidiyorsun öğretmenden dersi öğrenip eve dönüyorsun sınavlar vs. oluyorsun açık öğretim ise dersler her hafta okuduğun bölümün dersleri internete koyarlar oradan izliyorsun kendin çalışıyorsun sadece sınavları geçsen yeter.
anladım çok teşekkür ederim aydınlattıgınız için iyi forumlar dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin kendini geliştirmene bağlı bence açıktan okumak artık daha mantıklı zaten online kurslar var internette bir sürü kaynak var Üniversite ye gidip zaman ve para kaybetmektense evden öğrenmek daha mantıklı ama aşırı iyi olsan bile her yer saçma sapan bir diplomaya bakıyorlar. Üni ortamını gördüm hoca konuları dağıttı bize kendisi gram gırtlak patlamadı konuları biz okuduk öyle öyle üniversite hocası vaktini tamamlayıp gitti. Liseden farkı yok üniversitenin. Anca çok iyi uygulama eğitimi veren üniversitelere gidilir
anladım çok teşekkür ederim aydınlattıgınız için iyi forumlar dilerim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,244
Üyeler
156,303
Son üye
BBeyonder
Top Bottom