Neler Yeni

Açıktan okuyup 1 dönemde 11. ve 12. sınıf bitebilir mi ?

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan
Merhaba arkadaşlar ben 11. Sınıf sayısal öğrencisiyim ve sanırım sınıfta kalacağım. Okulu bırakmayı falan istemiyorum en azından üniversite sınavına düzgünce hazırlanıp şansımı denemek istiyorum. Sınıf öğretmenimle konuştuğumda yazın açığa geçip, açıktan ocak gibi 11. sınıfı. Mayıs haziran gibi'de 12. sınıfı bitirip zaman kaybetmeden üniversite sınavına girebileceğimi söyledi. Bu gerçekten mümkün mü ?

NespaY

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar ben 11. Sınıf sayısal öğrencisiyim ve sanırım sınıfta kalacağım. Okulu bırakmayı falan istemiyorum en azından üniversite sınavına düzgünce hazırlanıp şansımı denemek istiyorum. Sınıf öğretmenimle konuştuğumda yazın açığa geçip, açıktan ocak gibi 11. sınıfı. Mayıs haziran gibi'de 12. sınıfı bitirip zaman kaybetmeden üniversite sınavına girebileceğimi söyledi. Bu gerçekten mümkün mü ?
Evet doğru Açıkta lise 3 sene.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
evet yapabilirsin çok zorlamaz da. aynı zamanda yks ye hazırlanırsın.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Yapılabilir. Tavsiye olarak, bütün konuları ezberlemeye ya da bitirmeye çalışma. YKS'de çıkmış ve çıkacak olan belli başlı konular var, her sene garanti soru getiriyor o konular. Özellikle o konular üzerinde durup sıkı çalışırsan iyi bir sonuç elde edebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,248
Üyeler
156,303
Son üye
BBeyonder
Top Bottom