Neler Yeni

(Acil)Bilgisayarıma durduk yerde virüs girdi

Emir17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Sevimli
Şimdiye kadar her şey yerli yerindeydi.Bu öğlen bi anda normalde hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadığım premiere proda garip kasmalar donmalar yaşamaya başladım.Anlam veremeyip geçtim.Ardından bu akşam netflixte dizi izliyorken dizi durduk yerde bi kapandı bi ben açtım bi kapandı sonrasında rastgele şeyler açılmaya başlıyorken panikledim ve kapattım.Ardından tekrar bi denediğim esnada özel olarak bilgisayarı açtığım gibi 12345' şeklinde pin girme kısmına spamlanma oldu ve bir şekilde pinimi girdiğimde garip bişeyler yazıldı ve ardından montörün büyük bir bölümü bembeyaz oldu ve üstünde stresten unuttuğum uyarılar çıkmaya başladı ve korkup kapattım

Düzenleme:İnterneti kesince bir anda her şey normale döndü şuan virüs taraması yapıyorum henüz bir şey çıkmadı
IMG_20240618_004152.jpg

Son düzenleme:

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Yunus Kocabay
Gerekli dosyaları alıp format at. (Önerim 1-2 gün normal kullan neye ihtiyacın olup olmadığını anlarsın )

Emir17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Sevimli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kontrol bende değil rastgele yerlere giriyor errorlar yağdırıyor monster teknik servisine götürsem ayarlarlar mı bilmiyorum orda format atmayı başarsalar bile c diskte önemli dosyalarım var iyice battım yani

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
hocam işinizle ilgili olan dosyaları ayıklayıp format atın başka çözümü yok

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Donanım, Müzik, Dizi ve Filmler, Futbol ve Profesyonel Güreş.
Direkt İSO yolu ile format atın yapacak bir şey yok gibi.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Şimdiye kadar her şey yerli yerindeydi.Bu öğlen bi anda normalde hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadığım premiere proda garip kasmalar donmalar yaşamaya başladım.Anlam veremeyip geçtim.Ardından bu akşam netflixte dizi izliyorken dizi durduk yerde bi kapandı bi ben açtım bi kapandı sonrasında rastgele şeyler açılmaya başlıyorken panikledim ve kapattım.Ardından tekrar bi denediğim esnada özel olarak bilgisayarı açtığım gibi 12345' şeklinde pin girme kısmına spamlanma oldu ve bir şekilde pinimi girdiğimde garip bişeyler yazıldı ve ardından montörün büyük bir bölümü bembeyaz oldu ve üstünde stresten unuttuğum uyarılar çıkmaya başladı ve korkup kapattım
Alıntıyı görüntüle
Dosyaları alabilmeniz pek mümkün durmuyor. Mecburili USB ile format atacaksınız.

Emir17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Sevimli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki bu usbli formatı monster teknik servisi yapar mı

Top Bottom