Neler Yeni

Acil çok acill instagram hesabımı biri kapatıyor

Safarova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet kaya
İnstagramda 500 e yakın takipçim var birisi ppmi alıp kullanıcı adımın sonuna “_” koyup artık beni şikayet mi ediyor napıyor en fazla 5-10 takipçili hesapla saniyeler içinde taklit yüzünden hesabımı kapattırıyor yeni hesap açtım yine kapatmış gözünüzü seveyim bunu engellemenin bir yolu yok mu sürekli hesap değiştiriyor birde

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Instagram hesaplarını kapattırmak için o kadar fazla yöntem var ki. Sizin adınıza ''Bu hesabın sahibi ölmüştür'' diye rapor yollayıp hesap kapattıranlar mı dersin, aynı hesabı taklit edip mavi tiki olduğu için hesabı kapattıranlar mı dersin... Bunun için Instagram'e başvurmanızı öneririm.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Sayar
İnstagramda 500 e yakın takipçim var birisi ppmi alıp kullanıcı adımın sonuna “_” koyup artık beni şikayet mi ediyor napıyor en fazla 5-10 takipçili hesapla saniyeler içinde taklit yüzünden hesabımı kapattırıyor yeni hesap açtım yine kapatmış gözünüzü seveyim bunu engellemenin bir yolu yok mu sürekli hesap değiştiriyor birde
var, profil fotoğrafınıza bir şey koymayın veya düz renk filan koyun.
Bu şekilde de kapatılabilir ama birkaç tık daha zor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bu kapatma tekniğinin adı taklit ile hesap kapatma.
Kuruluş tarihi senin ig hesabından daha önce olan bir hesabın profil fotoğrafını seninki gibi yapıyor ve şikayet ediyor,
ig da onun hesabının gerçek olduğunu düşünüyor kurulum tarihi daha önce olduğu için, senin hesabının onu taklit ettiğini sanıyor ve kapanıyor hesabın.

Safarova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
var, profil fotoğrafınıza bir şey koymayın veya düz renk filan koyun.
Bu şekilde de kapatılabilir ama birkaç tık daha zor.

Ayrıca bu kapatma tekniğinin adı taklit ile hesap kapatma.
Kuruluş tarihi senin ig hesabından daha önce olan bir hesabın profil fotoğrafını seninki gibi yapıyor ve şikayet ediyor,
ig da onun hesabının gerçek olduğunu düşünüyor kurulum tarihi daha önce olduğu için, senin hesabının onu taklit ettiğini sanıyor ve kapanıyor hesabın.
Zaten bi tanesini yakaladım 2013 de fotolar koymuş alakasız alakasız

Instagram hesaplarını kapattırmak için o kadar fazla yöntem var ki. Sizin adınıza ''Bu hesabın sahibi ölmüştür'' diye rapor yollayıp hesap kapattıranlar mı dersin, aynı hesabı taklit edip mavi tiki olduğu için hesabı kapattıranlar mı dersin... Bunun için Instagram'e başvurmanızı öneririm.
Hocam hangi konudan falan başvurucam kuzenime de yaptı o bir yerlerden girdi 2 saat içinde açıldı benim 2 gün oldu daha e postadan instanın mesaj göndermesini bekliyorum

Yagiz20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
YağızEfe
Yapabilicek bir şey yok instagrama şikayetini yollaman lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,834
Üyeler
140,562
Son üye
aLucard-
Top Bottom