Neler Yeni

Acil İş bankası müşterisi olmadan nays ile Trendyol'dan alışveriş yapılır mı?

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HC
Trendyol üzerinden mouse alacağım ama alamıyorum sanırım iş bankası müşterisi olmamı istiyor ama olmadan alışveriş yapabilir miyim? Veya hangi sitelerden iş bankası müşterisi olmadan alışveriş yaparım? Steel series prime mouse alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Trendyol üzerinden mouse alacağım ama alamıyorum sanırım iş bankası müşterisi olmamı istiyor ama olmadan alışveriş yapabilir miyim? Veya hangi sitelerden iş bankası müşterisi olmadan alışveriş yaparım? Steel series prime mouse alacağım.
Hocam normal nays uygulamasını indirin üye olun isbankasina uye olmuyorsunuz galiba uygulamaya

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam normal nays uygulamasını indirin üye olun isbankasina uye olmuyorsunuz galiba uygulamaya
Hocam zaten kullanıyorum ama nedense bu sefer alamadım. Diyor ki SMS yada işcep uygulamasından bakın koda diyor alışverişi tamamlamak için. Ama üye değilim iş bankasına

Rufo

80+
Sadece naysa üye ol alışverişini yap. Nays demek iş bankası demek zaten doğrudan olmasa da dolaylı müşterisi oluyorsun.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HC
Sadece naysa üye ol alışverişini yap. Nays demek iş bankası demek zaten doğrudan olmasa da dolaylı müşterisi oluyorsun.
Hocam olmuyor siz hiç yapmış mıydınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam zaten kullanıyorum ama nedense bu sefer alamadım. Diyor ki SMS yada işcep uygulamasından bakın koda diyor alışverişi tamamlamak için. Ama üye değilim iş bankasına
.

Rufo

80+
Hocam olmuyor siz hiç yapmış mıydınız?

.
Ben sadece naysa üyeyim işbankası hesabım yok ve defalarca alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım. Akbank hesabım yok tosla da kullanıyorum zaten sorun yaşamamamız lazım

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HC
Ben sadece naysa üyeyim işbankası hesabım yok ve defalarca alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım. Akbank hesabım yok tosla da kullanıyorum zaten sorun yaşamamamız lazım
Trendyol üzerinden mi alışveriş yaptınız?

@Rufo eğer yaptıysanız 3d kapalı iken SMS kısmına bende mesaj gelmiyor sizde geliyor mu?

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
ibrahim ahıskalı
yapılıyor daha yeni hepsiburada dan alışveriş yaptım trendyoldada yapılır zaten sadece sanal kart kullanıyorsun yapamamak için bir sebep yok

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
HC
yapılıyor daha yeni hepsiburada dan alışveriş yaptım trendyoldada yapılır zaten sadece sanal kart kullanıyorsun yapamamak için bir sebep yok
Yapamıyorum hocam 3d işaretlemiyorum ama yinede 3d çıkıyor kafayı yiyeceğim ya bir türlü yapamıyorum 3d çıktığı için.

Rufo

80+
Trendyol üzerinden mi alışveriş yaptınız?

@Rufo eğer yaptıysanız 3d kapalı iken SMS kısmına bende mesaj gelmiyor sizde geliyor mu?
trendyol n11 amazon hepsiburada hepsinden yaptım sıkıntı olmadı. SMS gelen alışverişte oldu direk çektiği de oldu. Canlı destekten bi yardım al istersen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,074
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom