Neler Yeni

Acil ne yapmalıyım sınıf arkadasıma torpil geçen mat hocası

kayzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
ahmet derinoglu
Selamlar, konuya direkt gireceğim. Ben 8. sınıfım ve son matematik yazılıma çalışıp 85 aldım ama sınıftaki bir arkadaşım her soruya şaka gibi sadece anime repliklerini yazıp benimle aynı notu aldı, yani 85 aldı. Hocama ne demeliyim acil yanıt verebilir misiniz e okul kapanıcak yarına...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya şikayet etmeli miyim ?

eren28tr

80+ Gold
Müdüre şikayet et.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Doğuş Akyürek
Bir şey olmaz kardeşim herkes kendine yapar sen yoluna bakmaya devam et.

eren28tr

80+ Gold
Hakkı yeniyor sonuçta hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barışcan Yorgun
Selamlar, konuya direkt gireceğim. Ben 8. sınıfım ve son matematik yazılıma çalışıp 85 aldım ama sınıftaki bir arkadaşım her soruya şaka gibi sadece anime repliklerini yazıp benimle aynı notu aldı, yani 85 aldı. Hocama ne demeliyim acil yanıt verebilir misiniz e okul kapanıcak yarına...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya şikayet etmeli miyim ?
cimere yaz

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
ismail
Arkadaşının düşük not almasının sana bir faydası bulunmuyor. Yoluna devam et. Sınav sonrası yollarınız ayrılacak zaten.

kayzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
ahmet derinoglu
Arkadaşının düşük not almasının sana bir faydası bulunmuyor. Yoluna devam et. Sınav sonrası yollarınız ayrılacak zaten.
Arkadaşımın düşük not almasını istemiyorum ama ben o kadar çalışıp boş bırakan arkaşımla aynı notu almam saçma değil mi ? Yani bunun kıskançlıkla alakası yok boşuna mı sınava çalışıyorum ?

eren28tr

80+ Gold
tabii ki haklısın müdüre şikayet et.

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet EFİL
Git anlat müdüre kağıtları inceleyin diye. Adam gibi biriyse inceler.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
ismail
Arkadaşımın düşük not almasını istemiyorum ama ben o kadar çalışıp boş bırakan arkaşımla aynı notu almam saçma değil mi ? Yani bunun kıskançlıkla alakası yok boşuna mı sınava çalışıyorum ?
Arkadaşının düşük not almasını istemiyorsan neden yoruyorsun kendini. İlerde gülüp geçeceğin konular bunlar. Çok kafanı takıyorsan müdüre şikayet edebilirsin umurlarında olacağını pek zannetmiyorum tabi. Okulun bitmesine şurada ne kaldı.

Top Bottom