Neler Yeni

Acil yardım edin iç-dış paraziti aşısı olan kedide kuduz olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
batın
Merhabalar.iç dış parazit alısı olan kedim abimin kollarını yırttı kuduz riski varmı?
Bol bol kolonya döktük

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
olmaz dıye bılıyorum benım de kedım var yırtıyor ısırıyor bır sey olmadı bu zamana kadar

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,858
İsim
tümen dağ
Ic dis parazit bit pire vs icin
Kuduz icin kuduz asisi yapilir

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,304
İsim
Berkay BABUCCU
iç dış parazit ile kuduz farklı aşılar. Olabilir yani. Kedi kaçmış ise bir veterinere götürebilirsin. Benim kedim camdan atladı bulduğum an götürdüm kontrollerini yaptırdım. her şey olabilir hayvanda. Gözetiminin dışına çıkmış sonuçta.

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Murat
Ama dışarı kaçmıştı bulduğumuzfa kötü kokuyordu çöpte girmil olabilir diye düşündüm
kedı gırebılır kokabılır tabıkı onemlı olan dıger kedılerle kavga etmıs mı yara almıs mı kuduz asısı farklı ama kedıler kopekler ıcın
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu cevrenız de kı herhangı bır veterınerı arayarak ogrenebılırsınız sızın ıcın daha dogru olacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
batın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kedı gırebılır kokabılır tabıkı onemlı olan dıger kedılerle kavga etmıs mı yara almıs mı kuduz asısı farklı ama kedıler kopekler ıcın

bunu cevrenız de kı herhangı bır veterınerı arayarak ogrenebılırsınız sızın ıcın daha dogru olacaktır
Şimdi gidip tetonoz olucak inşallah bir şey olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tolgahan korkmaz
Kuduz ölümcül bir hastalık salyası eğer açık yara olusturduysa aşı olmasında fayda var

Bu arada tetanoz asisi da hayvanlardan ve topraktan gecebiliyor ikisii bir vurulur ikiside ölümcüldür

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
batın
Kuduz ölümcül bir hastalık salyası eğer açık yara olusturduysa aşı olmasında fayda var

Bu arada tetanoz asisi da hayvanlardan ve topraktan gecebiliyor ikisii bir vurulur ikiside ölümcüldür
2 3 tane kesik oldu çok derin değil fakat kanadı.Sağlık ocağına gittik orda vurmadılar acile git dediler ama gidemiyoruz şuan

1 2 saate hastaneye gidebilicez sorun olurmu

kuduz knk o tetonoz degıl :)
Valla korkuyorum şuan o yüzden karıştırdım kusura bakma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,847
Üyeler
138,420
Son üye