Neler Yeni

Yardım Acilen Yardım Edin Ben Bittim Yoksa !!!

VitoScaletta

80+ Gold
Arkadaşlar ben bi vpn indirmiştim adı vpn private şimdi abonelik falan diyo 2 tane kart gösteriyo kartlar nasıl kayıtlı olabilir internetten alışveriş yaptığımda direk kaydediliyor mu para çekilirse ben biterim bi de üstüne vpn uygulaması falan tam rezillik lütfen yardım edin uygulamayı silsem yinede para çeker mi yoksa bi yerlerden iptal mi edicem
1623972288288.png
1623972674846.png
youtube dan video izliyorum eski playstore a göre gösteriyo ama yenisinde bakıyorum hiç bi yerde bulamıyorum uygulamayı geçmişi açtığımda da böyle saçma sapan şeyler var ama bunları kim indirmiş hayatımda görmedim acil iptal etmem lazım 2 tane kredi kartı kayıtlı nasılsa ben de anlamıyorum playstore dan hiç alışveriş yapmadık çünkü parayı çekerse ben biterim

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,195
İsim
Ümit Can
Arkadaşlar ben bi vpn indirmiştim adı vpn private şimdi abonelik falan diyo 2 tane kart gösteriyo kartlar nasıl kayıtlı olabilir internetten alışveriş yaptığımda direk kaydediliyor mu para çekilirse ben biterim bi de üstüne vpn uygulaması falan tam rezillik lütfen yardım edin uygulamayı silsem yinede para çeker mi yoksa bi yerlerden iptal mi edicem
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle youtube dan video izliyorum eski playstore a göre gösteriyo ama yenisinde bakıyorum hiç bi yerde bulamıyorum uygulamayı geçmişi açtığımda da böyle saçma sapan şeyler var ama bunları kim indirmiş hayatımda görmedim acil iptal etmem lazım 2 tane kredi kartı kayıtlı nasılsa ben de anlamıyorum playstore dan hiç alışveriş yapmadık çünkü parayı çekerse ben biterim
Sağdaki barda tüm para miktarlarının altında İptal Edildi yazısı var. Soldaki içinse abone ol demediğin sürece para çekmez diye düşünüyorum.

VitoScaletta

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 gün ücretsiz deneme diyor, bence çekmez.
çekedebilir o riski alamam ama iptal edicek yer bulamıyorum ödemeler ve aboneliklere giriyorum aboneliklere başlayın falan diyo daha hiç açılmamış ödeme yöntemlerinde 2 tane kart gösteriyo orda da iptal etcek yer yok bütçe ve geçmiş de saçma sapan

Aykut D.

80+ Gold
Sağdaki barda tüm para miktarlarının altında İptal Edildi yazısı var. Soldaki içinse abone ol demediğin sürece para çekmez diye düşünüyorum.
çekmez bence çekerse geçmiş olsun :D

Aykut D.

80+ Gold

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
play storeden herhangi bir alışveriş yaparsanız kartınız kayıtlı kalır kartınızdan sizden habersiz para çıkışı olamaz olursa yasal yollarla halledersiniz

Aykut D.

80+ Gold

VitoScaletta

80+ Gold
play storeden herhangi bir alışveriş yaparsanız kartınız kayıtlı kalır kartınızdan sizden habersiz para çıkışı olamaz olursa yasal yollarla halledersiniz
ama bazı playstore uygulamalarının yorumlarında benden habersiz para çekildi deneme süresi bittikten sonra dolandırıcısınız falan diye yorumlar var hiç bi yerde gözükmüyor uygulama tek çare silmek ama 3 gün sonra parayı otomatik çekerse yasal yolu geç ben biterim yasal yola falan da başvurmazlar hem para gider hem rezil olurum

Aykut D.

80+ Gold
bu kayıtlı kartları nasıl kaldırabilirim acaba kart olmazsa parayı da çekemez
çekebilmesi için onay vermen gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama bazı playstore uygulamalarının yorumlarında benden habersiz para çekildi deneme süresi bittikten sonra dolandırıcısınız falan diye yorumlar var hiç bi yerde gözükmüyor uygulama tek çare silmek ama 3 gün sonra parayı otomatik çekerse yasal yolu geç ben biterim yasal yola falan da başvurmazlar hem para gider hem rezil olurum
çekerse yasal yol mecbur

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
eğer abone olursanız her ay düzenli bir para çeker abonelikleri play storeden kaldırabilirsin

Top Bottom