Neler Yeni

Yardım Acilen Yardım Edin Ben Bittim Yoksa !!!

VitoScaletta

80+ Gold
Arkadaşlar ben bi vpn indirmiştim adı vpn private şimdi abonelik falan diyo 2 tane kart gösteriyo kartlar nasıl kayıtlı olabilir internetten alışveriş yaptığımda direk kaydediliyor mu para çekilirse ben biterim bi de üstüne vpn uygulaması falan tam rezillik lütfen yardım edin uygulamayı silsem yinede para çeker mi yoksa bi yerlerden iptal mi edicem
1623972288288.png
1623972674846.png
youtube dan video izliyorum eski playstore a göre gösteriyo ama yenisinde bakıyorum hiç bi yerde bulamıyorum uygulamayı geçmişi açtığımda da böyle saçma sapan şeyler var ama bunları kim indirmiş hayatımda görmedim acil iptal etmem lazım 2 tane kredi kartı kayıtlı nasılsa ben de anlamıyorum playstore dan hiç alışveriş yapmadık çünkü parayı çekerse ben biterim

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Arkadaşlar ben bi vpn indirmiştim adı vpn private şimdi abonelik falan diyo 2 tane kart gösteriyo kartlar nasıl kayıtlı olabilir internetten alışveriş yaptığımda direk kaydediliyor mu para çekilirse ben biterim bi de üstüne vpn uygulaması falan tam rezillik lütfen yardım edin uygulamayı silsem yinede para çeker mi yoksa bi yerlerden iptal mi edicem
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle youtube dan video izliyorum eski playstore a göre gösteriyo ama yenisinde bakıyorum hiç bi yerde bulamıyorum uygulamayı geçmişi açtığımda da böyle saçma sapan şeyler var ama bunları kim indirmiş hayatımda görmedim acil iptal etmem lazım 2 tane kredi kartı kayıtlı nasılsa ben de anlamıyorum playstore dan hiç alışveriş yapmadık çünkü parayı çekerse ben biterim
Kankam çözülmüş herhalde. Ondan sadece öğüt vereceğim. Bilmediğin Vpn'i uygulamayı yükleme. Hatta Chrome dan normal bir apk sakın yükleme.

Top Bottom