Neler Yeni

ACUN ILICALI ÇILDIRDI ! Sorvivor Tarihine Girecek Fragman

The Semih

80+ Silver

Haha haber global gibi başlık attım kusura bakmayın, programı arada takip ediyorum da böyle skandal görülmedi, merak edenler konsey kavgasını izlesin ardından bu fragmanı izlesin. Yarın akşam büyük şov ve reyting rekoru geliyor.

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
Emir Bayram

Haha haber global gibi başlık attım kusura bakmayın, programı arada takip ediyorum da böyle skandal görülmedi, merak edenler konsey kavgasını izlesin ardından bu fragmanı izlesin. Yarın akşam büyük şov ve reyting rekoru geliyor.
Koltuk cahitden iyi oynamış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
Arkadaşlar bütün olaylar birden gelişti kesinlikle kurgu değil ben ordaki kürsüyüm
Lavuklara kıl oldum ne boş iş. Acununda bu reyting sevdasını anlıyorum . Survivorla devam etsin UEFA ya mümkün olduğunca dokunmasın

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
enes
Hahaha. Bu ne la.

Kara*

80+ Silver
hepsi doğru beyler ben orada yaşayan şeytanım bilerek hepsini kızdırdım

Reyting çabaları işte. Baktı eskisi kadar izlenmiyor. Kendi çapında izlensin diye bir şeyler yapıyor. Peki izlenecek mi ? Tabi ki de hayır.

Top Bottom