Neler Yeni

Yardım ADB Cihazımı Görmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer Faruk
Telefonuma TWRP yükleyecektim fakat yükleyemedim. Önceden 4-5 cihaza yüklemiştim fakat böyle bir hata olmamıştı. ADB'de 'fastboot devices' komutunu girdiğimde cihazım fastboot ekranında olmasına rağmen cihazımı göstermiyor. Cihaz açıkken 'adb devices' komutunu girdiğimde cihazım gözüküyor. Ayrıca ilk denememde sadece 'fastboot flash recovery recovery.img' komutunu girmiştim bu seferde '<waiting for any devices>' hatasını aldım. Biraz araştırdım driver sorunu olduğunu söylüyorlar fakat driverları bir çok kez silip yeniden yükledim olmadı. Yardım edebilecek var mı?

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Sürücü imza doğrulamasını devre dışı bırakın, driverları yine silip yükleyin.

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,762
İsim
Toxpox
Ayarlar, geliştirici ayarlarından Hata Ayıklama'yı açıp kendi bilgisayarına izin vermeyi dene.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Burada anlatılan ve verdiğim dosya ile deneyin.
Dediğiniz yere kadar zaten bir sorun yok. Sorun 'fastboot devices' yazınca cihaz gözükmüyor ve cihaz fastboottayken yükleme yapılmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayarlar, geliştirici ayarlarından Hata Ayıklama'yı açıp kendi bilgisayarına izin vermeyi dene.
Yaptım fakat olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ömer Faruk
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yusuf tilbe
burdakile ama cahil bazı telefonlara fastboot driverları yüklenmeli aramayerine sunu yazın gg.gg/adbdriver tosya tc ye atar onu indirin telefon pcye bağlı sekilde acın düzelir pcden acın telefondan deil not size sorular sorar hepsine y diyin

Top Bottom