Neler Yeni

Adidas Predator Elite vs Nike Phantom GX Elite

Hangisi

• Predator

Oylar: 2 100.0%
  • Phantom

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    2

Askloit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Adil Altınışık
Arkadaşlar çok acil cevap gerekiyor.
Adidas Predator Elite vs Nike Phantom GX Elite
Hangisini almalıyım fiyat farkı yok,uzun süre dayanacak, rahat,performansı iyi bir krampon istiyorum kanat,orta saha oynuyorum.
Sizce hangisi ve nedenleri,farkları neler ?
Not: Nıke olan bağcıksız ona göre değerlendirin

Ekler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    24.9 KB · Hit: 47
  • Ekran Alıntısı1.JPG
    Ekran Alıntısı1.JPG
    25.3 KB · Hit: 44

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Kanat nike orta saha adidas tercih ederdim. Adidas kramponun üzerinde top kontrolünü daha rahat sağlaman için dişler bulunuyor. Bu özellik ortasaha için avantaj kanat için dezavantajdır. Günümüzde de kanat oyuncuları genelde üzerinde cafcafı olmayan sürtünmeyi etkilemeyecek düz krampon tercih ederler. Nike mercurial nike phantom vs gibi

Askloit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Adil Altınışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanat nike orta saha adidas tercih ederdim. Adidas kramponun üzerinde top kontrolünü daha rahat sağlaman için dişler bulunuyor. Bu özellik ortasaha için avantaj kanat için dezavantajdır. Günümüzde de kanat oyuncuları genelde üzerinde cafcafı olmayan sürtünmeyi etkilemeyecek düz krampon tercih ederler. Nike mercurial nike phantom vs gibi
Hocam genelde kanat oynarım hoca koyarsa nadiren orta saha oynarım predatorün ne gibi dezavantajı olur kanatta gerçekten istediğim bi krampondu. @dexmete

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
Metehan
Hocam nike da alsanız orta saha için bunun etkisi avantajı ya da dezavantajı çok çok az olur nike ın bu tarz modelleri daha çok topla sprint atmak için tasarlanırken adidas ın bu tarz modelleri top hakimiyeti için tasarlanmıştır. Yani bir yerden kaybederken bir yerden kazanırsınız. Bunu oynarken farkına bile varmazsınız belki ama üretim amacı olarak bu böyledir. Şuan prime ortasaha oyuncularına baktığınızda bir çoğunda adidas ve türevleri ayakkabı kullandığını görürsünüz. Nike kullanan da var elbette ama çok fazla değildir.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
Muhammet Çağrı
fotoğraflara baktım da orijinal değil sanırım?

Top Bottom