Neler Yeni

Adjustment Layerın tüm katmanlara etki etmesini istemiyorum ne yapmalıyım?

Xangetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Zed
Arkadaşlar selamlar after effectste adjustmant layerın tüm katmanlara etki etmesini istemiyorum sadece altındaki tek bir katmana etki etmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Adjustmant layer kullanmadan efekti direk katmana atınca o katmanda bozulmalar oluyor ama eğer adjustmant layera atıp efektimi öyle verirsem bi sorun olmuyor fakat bu seferde adjustman layer diğer tüm katmanlara efekti uyguluyor. Ben sadece tek bir katmana efekti atmak istiyorum yardımcı olur musunuz

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,221
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar selamlar after effectste adjustmant layerın tüm katmanlara etki etmesini istemiyorum sadece altındaki tek bir katmana etki etmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Adjustmant layer kullanmadan efekti direk katmana atınca o katmanda bozulmalar oluyor ama eğer adjustmant layera atıp efektimi öyle verirsem bi sorun olmuyor fakat bu seferde adjustman layer diğer tüm katmanlara efekti uyguluyor. Ben sadece tek bir katmana efekti atmak istiyorum yardımcı olur musunuz
ad layeri kesip istediğin katmanın üst tarafına getir, sorunun çözülecektir.
yapamıyorsan dc den yardım edeyim

Xangetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Zed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ad layeri kesip istediğin katmanın üst tarafına getir, sorunun çözülecektir.
yapamıyorsan dc den yardım edeyim
Kankam istediğim layerın hemen altında başka bi layer daha var

Ekler

• resim_2023-01-04_002519874.png
    resim_2023-01-04_002519874.png
    895 bayt · Hit: 27

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,221
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Xangetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Zed
hepsini asağı taşı
veya o katman adj layer e bağlanmıyor mu öyle dene
aşağı taşıyınca bu sefer altta kalıyor gözükmüyor, bağlamayı denedim yine olmadı işin içinden çıkamıyorum bi türlü. Deep glow atıcaktım normalde ama shine attım mecbur shine atınca bozulmuyor

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,221
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
aşağı taşıyınca bu sefer altta kalıyor gözükmüyor, bağlamayı denedim yine olmadı işin içinden çıkamıyorum bi türlü. Deep glow atıcaktım normalde ama shine attım mecbur shine atınca bozulmuyor
Profesyonel bir doktora yazıyorum şimdi o biliyorsa konuya dönerim birazdan :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Aydın
Adjustment layerı effectı kullanmak ıstedıgın vıdeo sanıyesı kadar kes ctrl shift d ile sonra sadece yapmak ıstedıgın vıdeonun layerının ustune at ve bukadar sorunun çözüldü

Xangetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Zed
Adjustment layerı effectı kullanmak ıstedıgın vıdeo sanıyesı kadar kes ctrl shift d ile sonra sadece yapmak ıstedıgın vıdeonun layerının ustune at ve bukadar sorunun çözüldü
Keşke çözüm bu kadar basit olsaydı konudaki diğer mesajlara da bi bakmalısın..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar anladığım kadarıyla bu işin çözümü efekt atmak istediğimiz layera özel başka bir proje açıp transparant bir proje hazırlayıp istediğimiz efektleri uyguladıktan sonra tekrardan ana projeye atmak. Umarım anlatabilmişimdir eğer bu sorunla karşılaşan olursa bunu da buraya yazayım dedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Aydın
Keşke çözüm bu kadar basit olsaydı konudaki diğer mesajlara da bi bakmalısın..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar anladığım kadarıyla bu işin çözümü efekt atmak istediğimiz layera özel başka bir proje açıp transparant bir proje hazırlayıp istediğimiz efektleri uyguladıktan sonra tekrardan ana projeye atmak. Umarım anlatabilmişimdir eğer bu sorunla karşılaşan olursa bunu da buraya yazayım dedim.
pardon 2.mesajını okumadan yazdım şey yapmalısın effecti eklemek ıstedıgın vıdeonun layerını precomp yapmalısın sagtıklayıp onun ıcıne gırıp adjusment atarsan dıgerını etkılemez

Top Bottom