Neler Yeni

ADSLDEN VDSL GEÇMEK MÜMKÜN MÜ

buseğ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
buse yılmaz
evimizde adsl bağlantı vardı altyapı yanbinalarda vdsl ve fiber var şimdi vodafonedaki kafın bize 69tl ye paket sundu altyapı geldiğinde fiber veya vdsle geçebilirmiyiz ücretsiz bir şekilde dediğime yardım edebilceklerini söyledi ücret ödemeden olur mu taahhüt cezası falan öder myiz?

Osmanbayirr

80+ Bronze
Eevet geçebilirsin vdsle adsl göre daha hızlı veri sağlar eğer altyapın destekliyorsa

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
evimizde adsl bağlantı vardı altyapı yanbinalarda vdsl ve fiber var şimdi vodafonedaki kafın bize 69tl ye paket sundu altyapı geldiğinde fiber veya vdsle geçebilirmiyiz ücretsiz bir şekilde dediğime yardım edebilceklerini söyledi ücret ödemeden olur mu taahhüt cezası falan öder myiz?
yalan soyluyorlar ekstra ücret çıkaracaklar ayriyeten yeni taahhüt yaptırıyorlar

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
İlker Palalı
kampanyanı yükseltme şansın var ücretsiz geçme hakkın olur ödeme fiyatında değişiklik olur aldığın kampanyaya göre birde modeminin vdsl desteği olup olmadığını öğren ona göre geçiş yap yine de ne olur ne olmaz sor ceza yansır mı diye aynı kampanyayı yükseltince yansımıyor onu biliyorum.

Batu17

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Batuhan Kurt
Ben olsam vodafone ye güvenmem ev interneti gibi durumlarda mobilde çok iyi ama internette kötü istanbulda fiber olan yerde çekmiyor sen düşün vodafoneye güvenme ayriyaten @Xeraton doğru söylüyor

buseğ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
buse yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kampanyanı yükseltme şansın var ücretsiz geçme hakkın olur ödeme fiyatında değişiklik olur aldığın kampanyaya göre birde modeminin vdsl desteği olup olmadığını öğren ona göre geçiş yap yine de ne olur ne olmaz sor ceza yansır mı diye aynı kampanyayı yükseltince yansımıyor onu biliyorum.
tamam teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçiş yapılıyormuş paket yükseltilerek aradım teşekkürler konu kapanmıştır

Son düzenleme:
Top Bottom