Neler Yeni

Aerocool aero white 650 80+ alınır mı?

ALPHA TR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Seyt Akdoğan
Hocam bu arada eğer çıkabilirseniz kesinlikle Performance GD öneriyorum (550TL). Gold sertifikalı bir psu sizin sisteme çok iyi gider. Ayrıca çok iyi bir indirimde.

Her şey 12v değeri değil maalesef. Daha bronze sertifikası bile olmayan bir psu'dan bahsediyoruz. 2070S sisteme bence hiç gitmemiş.
bana bı sıkıntı çıkarmadı dedigim gibi 2 senedir kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu arada eğer çıkabilirseniz kesinlikle Performance GD öneriyorum (550TL). Gold sertifikalı bir psu sizin sisteme çok iyi gider. Ayrıca çok iyi bir indirimde.

Her şey 12v değeri değil maalesef. Daha bronze sertifikası bile olmayan bir psu'dan bahsediyoruz. 2070S sisteme bence hiç gitmemiş.
bide aklıma gelmişken benim aldıgım hazır sistemde rtx 2080 vardı ben ekran kartını RTX 2070S düşürüp almıştım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aerocool Aero White 650W 80+

High Power 700W 80+ Bronze​

hangisi daha iydir hocam

Son düzenleme:

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Aerocool Aero White 650W 80+

High Power 700W 80+ Bronze​

İkisi de pek iyi değil. HV Pro ikisinden de iyi.

Eğer daha yukarı çıkarsan Performance GD en iyisi aralarında.

ALPHA TR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Seyt Akdoğan
İkisi de pek iyi değil. HV Pro ikisinden de iyi.

Eğer daha yukarı çıkarsan Performance GD en iyisi aralarında.
tam olarak bilmedigimden soruyorum bundaki mantık ne hocam 600w düşük degilmi gold oldugu içinmi ikisinden iyi oluyor

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
tam olarak bilmedigimden soruyorum bundaki mantık ne hocam 600w düşük degilmi gold oldugu içinmi ikisinden iyi oluyor
Her şey W değil. Sertifika, korumalar ve kapasitörlerin kalitesi de büyük bir etken. Bir de o her yere yazılan W değeri değil 12v değeri önemli. Bu attığım iki psu'da tamamını verebiliyor. Ama sizinkiler ise tamamını veremiyor, kayıp oluşuyor.

Top Bottom