Neler Yeni

Aerocool psu sorun çıkartır mı..?

JackieTR

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar .. Pc toplayalı 6 ay oluyor ancak aklımda psu sorun çıkartır mı diye düşünce var. Kasa + psu olarak aldım teknobiyotik ten , "Aerocool 600w 80+ bronze kcas" plus bu psu ileride sorun yaratır mı ..?

Bir de bu psu lar yanma yada kısa devre sorunu yaparsa pc yakar mı ..?

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Fenasi Kerim durmaz
O psu degistirim derim elinizde butce varsa

yahya58

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Yahya AYAN
Merhaba arkadaşlar .. Pc toplayalı 6 ay oluyor ancak aklımda psu sorun çıkartır mı diye düşünce var. Kasa + psu olarak aldım teknobiyotik ten , "Aerocool 600w 80+ bronze kcas" plus bu psu ileride sorun yaratır mı ..?

İyi diye hatırlıyorum ama @baltazar daha iyi bilir

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA

Kendim kullanıyorum, bir problemini görmedim ancak bu alınması için asla bir sebep değil. C- Tier diye biliyorum, mümkünse daha yüksek bir model alın.

JackieTR

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendim kullanıyorum, bir problemini görmedim ancak bu alınması için asla bir sebep değil. C- Tier diye biliyorum, mümkünse daha yüksek bir model alın.
Şimdi başka yer de okudum yük altında ses çıkartıyor diye ben ekran kartından geliyor sanıyordum sanırım psu dan geliyormuş . Sizde de bunu yapıyor mu yük altından ses çıkartma.

Top Bottom