Neler Yeni

After Effects Kullanıcılarına soru

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Yıldırım
Beyler selam sevdiğimi dizi film ve oyun karakterlerine edit yapmak istiyorum çevrem de ki herkes After Effects i öneriyor
İnternette biraz araştırdıktan sonra programın çok zor olduğunu gördüm açıkçası gözüm korktu diyebilirim ortalama güzel bir Edit için ne kadar sürede öğrenebilirim programı yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acele ile yazdığım için noktalama işaretlerini es geçtim kusura bakmayın

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Can Geri
Beyler selam sevdiğimi dizi film ve oyun karakterlerine edit yapmak istiyorum çevrem de ki herkes After Effects i öneriyor
İnternette biraz araştırdıktan sonra programın çok zor olduğunu gördüm açıkçası gözüm korktu diyebilirim ortalama güzel bir Edit için ne kadar sürede öğrenebilirim programı yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

Acele ile yazdığım için noktalama işaretlerini es geçtim kusura bakmayın
Onur naci öztürkler after effects yaz izle videolarını mantıgı oturttuğunda gerisi senin hayal gücune kalıyor

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
One yeniyor mu?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
Onur naci öztürkler after effects yaz izle videolarını mantıgı oturttuğunda gerisi senin hayal gücune kalıyor
Bende bunu yazıcaktım youtube birçok güzel öğretici videoları var, zamanı vs boşver başla hergun dene yaparsın zaten ve ücretsiz olduğu için bir şey kaybetmezsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mert Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende bunu yazıcaktım youtube birçok güzel öğretici videoları var, zamanı vs boşver başla hergun dene yaparsın zaten ve ücretsiz olduğu için bir şey kaybetmezsin
Hocam kusura bakmayın geç cevapladım, galiba ücretsiz değil 190 tl fazla değil mi sizce de

Premier pro öğreniyorum yakin zamanda ae ye geçicem
kusura bakmayın anca cevaplayabildim ben edit programı olarak sadece davinci reslove kullandım ama ae ye gececeğim kime sorsam zor diyor ama öğrenme hevesim de var ( kesinlikle önermiyorum ama mağlum türkiye şartları crack kullansam sorun olur mu )190 tl çok fazla değil mi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri