Neler Yeni

Ağ temelleri dersi seçilmeli mi?

Mysmeh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Yiğit Çiçek
Programcılık okuyorum seçmeli ders olarak seçebiliyorum bu dersi. Sizce seçeyim mi yoksa gereksiz mi veya internetten baksam aynı olur mu? Gördüğüm ders zamanına ve sınava çalışmak için ayıracağım vakte değer mi veya kendim çalışsam internetten mantıksız mı olur?

man a man

80+ Bronze
Bir programcının genel olarak ağ konularında az da olsa bilgisi olması gerektiğini düşünüyorum fakat internetten öğrenmek daha detaylı ve iyi olacaktır muhtemelen. Alabileceğin daha iyi bir ders yoksa seçebilirsin

Mysmeh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Yiğit Çiçek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öbür seçmeli ders ilk yardım. seçmeli derslerden birini seçmek zorunda mıyım onu da bilmiyorum ama ekstra ders görmek sınavına çalışmak vs. bunlara ayıracağım vakte değer mi bilemedim danışmak istedim. matematik basit seviyede mi?

man a man

80+ Bronze
öbür seçmeli ders ilk yardım. seçmeli derslerden birini seçmek zorunda mıyım onu da bilmiyorum ama ekstra ders görmek sınavına çalışmak vs. bunlara ayıracağım vakte değer mi bilemedim danışmak istedim. matematik basit seviyede mi?
Bölüm müfredatına bak bulunduğun dönem için seçmeli ders gözüküyorsa 1 tane seçmeli ders almak zorundasın. İlk yardımdansa ağ temelleri daha iyi olacaktır bir programcı için

Mysmeh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Yiğit Çiçek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
müfredat durumu kısmında seçmeli ders diye bi kısım var sanırım seçmek zorundayım.

Top Bottom