Neler Yeni

AGALAR BAKARMISINIZ sıfır laptop ikinci elden kaç paraya gider

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
arkadaşlar kendi laptopumu sürekli arıza çıkarttığından dolayı değişim ve iade hakkım olduğu için değiştiriyorum misliyle değişim hakkımı kullanıyorum ve değişim talep ettim yaklaşık 6 hafta sonra yeni cihaz sıfır kutu elimde olacak aşağıda özelliklerini belirttiğim benim cihazımın aynısını yollarlar büyük ihtimalle benim cihazın en ucuz fiyatı akakçede 29k yanlış hatırlamıyorsam sıfır cihaz geldiğinde ikinci elden kaç paraya satmalıyım kaç paraya gider tahminleriniz nedir daha önce sorun çıkartmadan önce satılığa koymuştum sorun çıkınca sorunlu cihaz satmak gibi bir şey yapamayacağım için ilandan kaldırdım değişim bekliyorum yeni cihazı satıp masaüstüne geçeceğim ikinci el olarak ilana koyduğumda ise benim cihaza 20k ya alıcı vardı ben 23 yazmıştım 20 k ya vermedim arkadaş 21 i zorladı yine vermedim sonrada arıza çıktı işte allahın işi iade sürecinede mahkeme işi uzatacağı için bulaşmak istemiyorum üniversitede bilgisayar programı öğrencisiyim bilgisayara ihtiyacım var uzun süre bilgisayarsız kalamam o yüzden misliyle değişim alıp cihazı kapalı kutu satmayı düşünüyorum hp şuanda değişim sürecini başlattı yani yeni cihazım geldiğinde sizce hangi fiyatlardan satabilirim.
hp victus 16 ryzen 5 6600h işlemci rtx 3050ti ve 16gb ram 500gb ssd var cihazda 144hz ips 16 inch vs vs

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi el atabilecek yok mu arkadaşlar fikri oolan en azından

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
kanka konuyu gördümde bilmediğimden yazamıyom

eneskaya6

80+ Silver
Sıfırindan 3k fln altina koy gelen tekliflere göre degerlendirirsin.
İkinci el o fiyatlar pek gitmiyor suan

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
Bilgisayarın satış fiyatı 24 bin lira olarak gözüküyor. Hemen satmak istiyorsan 20 bine koy gider. 22 bin civarlarında satabilirsin.

shahbaztr

80+
ilana koyarken ben bu fiyata alır mıydım yoksa taksit avantajını kullanarak daha pahalıya alır mıydım diye düşünmeyeceğin direkt mantıklı diyeceğin rakama koyman lazım

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Bilgisayarın satış fiyatı 24 bin lira olarak gözüküyor. Hemen satmak istiyorsan 20 bine koy gider. 22 bin civarlarında satabilirsin.
Fiyatı düşmüş bi kac hafta once en ucuz 29k idi 21k veren olmuştu vermemiştim kapalı kutu gelince sıfırdan 1k ucuza koyarım pazarlık payıda verir satarım min 22 ye

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
ilana koyarken ben bu fiyata alır mıydım yoksa taksit avantajını kullanarak daha pahalıya alır mıydım diye düşünmeyeceğin direkt mantıklı diyeceğin rakama koyman lazım
Hp beni arayıp yurtdışından benim cihazın aynısınin sifırını beklemekmi istersiniz yoksa halihazırda onarım merkezinde birkaçkez test amaçlı kullanılıp rafta beklemeye alinan laptoplarımızdan birini hemen twslim almakmı istersiniz dediler bende ozellikleri ne diye sordum 1.si için victus değil omen cihazlar dedi sıkinti yok dedim saymaya basladı i7 13. Nesil 1tb ssd 16gb ram ve rtx 4060 dedi şaşırdım ve baska secenek varmi diye sordum bi cihaz daha var dedi oda i7 13. Nesil 2tv ssd 32 gb ram ve rtx 4080 dedi dedim ablacım sar bana onu senin agzın ne dir jsjansksdndkamskd kadin onay verdiyseniz kontrol edip pazartesi size donecegim dedi bende onay veriyorum dedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hp beni arayıp yurtdışından benim cihazın aynısınin sifırını beklemekmi istersiniz yoksa halihazırda onarım merkezinde birkaçkez test amaçlı kullanılıp rafta beklemeye alinan laptoplarımızdan birini hemen twslim almakmı istersiniz dediler bende ozellikleri ne diye sordum 1.si için victus değil omen cihazlar dedi sıkinti yok dedim saymaya basladı i7 13. Nesil 1tb ssd 16gb ram ve rtx 4060 dedi şaşırdım ve baska secenek varmi diye sordum bi cihaz daha var dedi oda i7 13. Nesil 2tv ssd 32 gb ram ve rtx 4080 dedi dedim ablacım sar bana onu senin agzın ne dir jsjansksdndkamskd kadin onay verdiyseniz kontrol edip pazartesi size donecegim dedi bende onay veriyorum dedim.
Bi arkadaş beni guncel fiyattan iade ile ugraşma takas et yeni cihazla 3 5 ay ugrasma demisti o beni vazgecirmisti yoksa ben daha ugraşıyorum 28bin tl para peşinde şuan inşallah bu iste bi sikıntı çıkmazsa 60k lik cihaz alicam allah ondan razi olsun dua edin de bi sikintı çıkmasın beler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,512
Üyeler
156,346
Son üye
irelyat
Top Bottom