Neler Yeni

Yardım Aileme durumu açıklar mısınız?

Seaderden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sead
Arkadaşlar bugün farketttim bizim evimizin altyapısı gayet iyimiş ve santrale 100-150metre gösteriyor. Şuan türk telekom 24 e 5 paketi kullanıyoruz ve tam o hızları alıyoruz. Yakında taahhüt bitecek ama ailem aynı paketi yenilemekte ısrarcı. Diyorum 1000tane daha ucuza veren firma var Türket , Netspeed , Millenicom vb. bunlardan birine geçelim cayma bedeli de ödemeyeceğiz diyorum. Bunlar zaten türk telekom un altyapısını kullanıyorlar neden daha ucuz olsun dolandırıcı bunlar diyorlar. Diyorum ki bunlar ucuz satmıyor türk telekom pahalı satıyor ama dinlemiyorlar 150tl ye 24 e 5 gibi bir paket kilitlemişler bizimkiler de almış. Cidden altyapı bu kadar iyi iken dayanamıyorum evde kawga çıkacak :D Aileme durumu burdan açıklar mısınız? Türk telekom dışındaki tüm firmalara dolandırıcı gözü ile bakıyorlar.

Seaderden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sead
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar bugün farketttim bizim evimizin altyapısı gayet iyimiş ve santrale 100-150metre gösteriyor. Şuan türk telekom 24 e 5 paketi kullanıyoruz ve tam o hızları alıyoruz. Yakında taahhüt bitecek ama ailem aynı paketi yenilemekte ısrarcı. Diyorum 1000tane daha ucuza veren firma var Türket , Netspeed , Millenicom vb. bunlardan birine geçelim cayma bedeli de ödemeyeceğiz diyorum. Bunlar zaten türk telekom un altyapısını kullanıyorlar neden daha ucuz olsun dolandırıcı bunlar diyorlar. Diyorum ki bunlar ucuz satmıyor türk telekom pahalı satıyor ama dinlemiyorlar 150tl ye 24 e 5 gibi bir paket kilitlemişler bizimkiler de almış. Cidden altyapı bu kadar iyi iken dayanamıyorum evde kawga çıkacak :D Aileme durumu burdan açıklar mısınız? Türk telekom dışındaki tüm firmalara dolandırıcı gözü ile bakıyorlar.
bu fiyata bunu kullanırken türknet de 75mbps ye 6 upload internet kullanabiliyoruz hem de 95 tl çok daha ucuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk Telekom dolandırıcıdır o.O2
btw

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
TT den bir tek ben memnunum galiba :D yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum daha bir sorun yaşamadım. :D

En İyi Cevap
7
TT den bir tek ben memnunum galiba :D yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum daha bir sorun yaşamadım. :D
Bende memnunum.
Hız testim:
Adsız.png

BeKo'O

80+ Silver
Dostum altyapınız varsa Ailene bu mesajı göster, lütfen TürkNete geçiniz çünkü şu an Türkiyenin en iyi ve en hızlı internet sağlayıcısı TürkNet'tir. Lütfen kendi kafanızdan bilmediğiniz konular hakkında ''Dolandırıcı, hırsız vb.'' kelimeler kullanmayınız. Bu gibi konularda Forumumuz her zaman en iyi şekilde yardımcı olmaya ve bilgilendirmeye açıktır. Teşekkürler, saygılar, ellerinizden öpüyorum...

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
Hocam aynı sizin durumunuzdaydım ailem Netspeed'e dolandırıcı gözüyle bakıyordu, taki internet gelene kadar, 89 liraya 75mbps kullanınca insan firmayı kazıkladığını hissediyor :D size tavsiyem ailenizin müşteri hizmetleriyle görüşmesi.

Seaderden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sead
Zaten türk telekom dan bizde memnunuz hızın tamamını rahat alabiliyoruz ama çok pahalı. Diğer firmalar da neredeyse 2 katı hız ı aynı fiyata aldığımız için dolandırıcı gözü ile bakıyorlar.

BeKo'O

80+ Silver
B
ben o uploadı 50mbps ile alıyorum. 100mbps pakette 12 13 veriyor bende. Sende biraz düşük gibi geldi
Ben de TT kullanıyorum, önceden bin pişmandım ama şu an bir sorun yok, 35'e - 5 pakette 32 - 5.8 hızlarını alıyorum ama tek sıkıntısı Ping maalesef... Valorantta 30 pinglerdeyim İstanbul sunucusunda, Türknet de kullandım kısa bir süre ve 20ms üzerine çıkmıyordu İstanbulda

Top Bottom