Neler Yeni

Ailemi Açığa Geçmeye Nasıl İkna Edebilirim?

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
Açığa geçmek istiyorum açıkcası. Okuldaki 6-7 saatim evdeki 2-3 saatime denk neredeyse, okul bana vakit kaybından başka bir şeye yaramıyor. Bir de 11. sınıf olup öğlenci yaptılar ve ben hiçbir şekilde çalışamıyorum ama buna rağmen kabahat bende oluyor. Açığa geçmek istediğimi söyleyince izin vermiyorlar. Ne yaparsam izin yaparlar bilmiyorum açıkcası...

Juiclair0

80+ Silver
Açığa geçmek istiyorum açıkcası. Okuldaki 6-7 saatim evdeki 2-3 saatime denk neredeyse, okul bana vakit kaybından başka bir şeye yaramıyor. Bir de 11. sınıf olup öğlenci yaptılar ve ben hiçbir şekilde çalışamıyorum ama buna rağmen kabahat bende oluyor. Açığa geçmek istediğimi söyleyince izin vermiyorlar. Ne yaparsam izin yaparlar bilmiyorum açıkcası...
onları evde sıkı çalışacağına inandırman lazım.

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
Açığa geçmek mantıklı bir haraket değil. Açıkta okuldaki gibi bir eğitimi asla alamazsınız. Eğitimi sadece okulda ders görmek olarak düşünmeyin bu zamanları çok arayacaksınız. Öğlenci olmanızın avantajını kullanıp sabah saat 8 sularında uyanıp ders yapmaya başlayabilirsiniz en azından vaktinizi değerlendirirsiniz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ilar

Juiclair0

80+ Silver

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açığa geçmek mantıklı bir haraket değil. Açıkta okuldaki gibi bir eğitimi asla alamazsınız. Eğitimi sadece okulda ders görmek olarak düşünmeyin bu zamanları çok arayacaksınız. Öğlenci olmanızın avantajını kullanıp sabah saat 8 sularında uyanıp ders yapmaya başlayabilirsiniz en azından vaktinizi değerlendirirsiniz.
2-3 saatlik evde çalışmayla ben adam akıllı üniversite kazanamam ki. Bi' haftasonlarında adam akıllı çalışabiliyorum.
Sosyal çevrem de yok zaten. Günümün %95'i evde geçiyor.
Okuldaki 6-7 saatim evdeki 2-3 saatime denk neredeyse
Mesaj otomatik birleştirildi:

öyle deme olm ailen niye öyle düşünsünki
Sıkıntı bilmedikleri şey hakkında yorum yapmaları.

Top Bottom