Neler Yeni

Ailemi Bu Duruma Nasıl İkna Edebilirim?

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Arkadaşlar ben 2 yaşımdan beri otobüslere çok ilgiliyim, bu sene okullar kapandığında bir yolculuğumda bir muavin arkadaş ile tanıştım. Anlattım işte bende muavin olmak istiyorum yaşım 16 falan dedim, dedi gel yanımda staj yap yazın çalış kışın oku dedi. Benimde kafama yattı tabii ancak ailemle konuştuğum zaman ailem çalışmamı istemiyor, hani diyorum sadece tatilde yapcam ama anlamıyolar okulunu oku diyorlar muavinliği küçümsüyor lar, ben ailemi nasıl ikna edebilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ben 2 yaşımdan beri otobüslere çok ilgiliyim, bu sene okullar kapandığında bir yolculuğumda bir muavin arkadaş ile tanıştım. Anlattım işte bende muavin olmak istiyorum yaşım 16 falan dedim, dedi gel yanımda staj yap yazın çalış kışın oku dedi. Benimde kafama yattı tabii ancak ailemle konuştuğum zaman ailem çalışmamı istemiyor, hani diyorum sadece tatilde yapcam ama anlamıyolar okulunu oku diyorlar muavinliği küçümsüyor lar, ben ailemi nasıl ikna edebilirim?
Üniversiteye git ondan sonra veya 18 yaşına gel o zaman yaparsın diyorlar ancak 1 aydır köyde boş boş oturuyorum hani en azından bi aktivite olur diyorum yine izin vermiyolar

İşin zorluğunu vs. de biliyorum zaten stajer olarak gideceğim için bana da pek iş düşmeyecek zaten uyku problemimde yok boyum 190 zaten bagaj açısından da sorun yok

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4

Üniversiteye git ondan sonra veya 18 yaşına gel o zaman yaparsın diyorlar ancak 1 aydır köyde boş boş oturuyorum hani en azından bi aktivite olur diyorum yine izin vermiyolar
O yaşta ikna etmen zor, onlar da kendilerince haklılar. Şuan elinde olan vakti verimli geçirmeye bak sen, istediğin olmasa da vaktini boşa heba etme.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O yaşta ikna etmen zor, onlar da kendilerince haklılar. Şuan elinde olan vakti verimli geçirmeye bak sen, istediğin olmasa da vaktini boşa heba etme.
Hocam aklım orda yani bedenim burda ancak aklım otobüste

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Hocam aklım orda yani bedenim burda ancak aklım otobüste
Neden muavinlik peki? Yolculuk sevdiğinden mi? Hani otobüs şoförlüğü olsa anlayabilirim ama muavinlik daha pasif kalıyor. Bu yaşta şoförlük zaten olmayacak ta muavinlik hayalini pek anlayamadım.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Neden muavinlik peki? Yolculuk sevdiğinden mi? Hani otobüs şoförlüğü olsa anlayabilirim ama muavinlik daha pasif kalıyor. Bu yaşta şoförlük zaten olmayacak ta muavinlik hayalini pek anlayamadım.
Hocam herkes dediğiniz gibi neden muavinlik vs. diyor ancak dediğim gibi 2 yaşımdan beri otobüsçülüpe ilgim var ayrıca da muavinlik gözümde pilotluktan daha çok istediğim bir meslek. Dediğiniz gibi yolculuğu da seviyorum

En azından 1 2 gün gitsem o bile yeterli

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038

Berkarda

80+ Silver
Galiba erken kısalırım hocam

😂😂
otobüs şoförü olman daha iyi olabilir sebebi galiba kaza olur diye korkuyorlar başka bir şeye izin vermiyorlarsa berber falan o zaman çözüm yok inatçı aileler

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
otobüs şoförü olman daha iyi olabilir sebebi galiba kaza olur diye korkuyorlar başka bir şeye izin vermiyorlarsa berber falan o zaman çözüm yok inatçı aileler
Evet hocam kazadan korkuyorlar daha çok ama ben diyorum ecel geldiyse evde bile ölürüm diyorum yine inat ediyolar

Berkarda

80+ Silver
Galiba erken kısalırım hocam

😂😂
sizin sistemi bence ilerde yükseltin yüksek ayarlarda oynuyorsanız 2060 yetersiz kalıyor bazı oyunlarda çalışınca bende 3090 geçicem biriktiriyorum şuan

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
sizin sistemi bence ilerde yükseltin yüksek ayarlarda oynuyorsanız 2060 yetersiz kalıyor bazı oyunlarda çalışınca bende 3090 geçicem biriktiriyorum şuan
Hocam işlemciyi update edicem R5 5600 alcam ekran kartından memnunum o kadar para veremem G29 almayı düşünüyorum

Berkarda

80+ Silver
Evet hocam kazadan korkuyorlar daha çok ama ben diyorum ecel geldiyse evde bile ölürüm diyorum yine inat ediyolar
işte klasik aile inadı bak elektrikçi olacaktım sen yapamazsın salakmısın elektrik çarpar ama bilmiyorlar namaz kılmak kadar hayırlı olduklarını

Hocam işlemciyi update edicem R5 5600 alcam ekran kartından memnunum o kadar para veremem G29 almayı düşünüyorum
güzel o bende kulanıyorum babamda kullanıyor

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
işte klasik aile inadı bak elektrikçi olacaktım sen yapamazsın salakmısın elektrik çarpar iş kazasında en hayırlı ölümlerden biri namaz kılarken ölmek kadar hayırlı
Yani hocam bi de üsteledikçe sinirlenme leri <<<<<<<<<<<

işte klasik aile inadı bak elektrikçi olacaktım sen yapamazsın salakmısın elektrik çarpar iş kazasında en hayırlı ölümlerden biri namaz kılarken ölmek kadar hayırlı

güzel o bende kulanıyorum babamda kullanıyor :ROFLMAO:
İyi hocam bakalım ya hayırlısı parayı tamamlayalım

Top Bottom